خودروی برقی ارزان در سال 2021

خودرو الکتریکی ارزان

خودروی برقی ارزان در سال 2021

انواع خودرو برقی ارزان سال 2021 موجود در بازار در این بلاگ به همراه ۱۲ خودروی برقی ارزان دیگر لیست شده است. همان‌طور که می‌دانید با پیشرفت تکنولوژی باتری، این قیمت‌ها نزولی خواهند بود. شما را دعوت می‌کنیم تا به لیستی از ارزان‌ترین خودروهای برقی 2021 نگاهی بیاندازید.

خودروهای برقی محبوبیت بیشتری را نسبت به چند سال گذشته پیدا کرده‌اند، و تغییرات در تکنولوژی و قانون برای استفاده آن‌ها به معنای دسترسی بیشتر مردم به این خودروها است. تکنولوژی پیشرفته در خودروهای برقی به ابن معنا است که این خودروها شارژ بیشتری نسبت به قبل ذخیره می‌کنند، اما این همچنین به این معنا است که قیمت تمام شده این خودروها در بازار رقابت ارزان‌تر خواهد شد.

قوانین بین المللی به پذیرش هر چه سریع‌تر وسایل نقلیه برقی کمک بسیاری می‌کنند؛ اخیرا در انگلستان قانون سال ۲۰۳۵ مبنی بر ممنوعیت فروش خودروهای جدید بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی سر و صدای زیادی کرده است. این ترکیب از قانون‌های جدید، فشارهای سیاسی و مشوق‌های مالیاتی به این معنی است که 120.000 خودروی برقی جدید در انگلستان تا پایان سال 2021 به فروش خواهند رسید. همه این خرید و فروش‌ها هم در حالی انجام می‌شود که هزینه تمام شده باتری رو به کاهش است و تولیدکنندگان قادر به افزودن سوددهی هستند.

خودروی برقی ارزان

 

به عنوان مثال خودروی برقی 1D شرکت فولکس واگن برای رونمایی در سال ۲۰۲۳ در حال توسعه است و هزینه هدف برآورد شده چیزی کم‌تر از 18.۰۰۰ پوند می‌باشد.

اما بسیاری هنوز فکر می‌کنند که استفاده جایگزین خودروی برقی به جای خودروی بنزینی، جابجایی گرانی است. این برداشت ممکن است در نگاه اول درست باشد، اما اگر هزینه برق مصرفی خودروی برقی در طی سالیان را با هزینه بنزین یک خودروی معمولی مقایسه کنید، کاملا متوجه هزینه بسیار پایین وسایل نقلیه سبز خواهید شد.

ارزان‌ترین خودروهای برقی ۲۰۲1
۱.Smart EQ Fortwo Ev

– قیمت: 20.350 تا 24.425 پوند

برد: 70 مایل (معادل 112.6 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنخودروی برقی ارزان این لیست خودرویی نیست جز: Smart EQ ForTwo. این اتوموبیل دو سرنشین دوباره به بازار رقابت باز میگردد، اما این‌بار با نبروی برقی! همان‌طور که انتظار می‌رفت، Smart EQ، تمام تجهیزات استانداردی که در سال ۲۰۲1 انتظار می‌رود را در این خودروی برقی کوچک گنجانده است. اگرچه که این خودروی برقی کوچک است، اما همین خودروی کوچک نیازهای شما را هم از لحاظ سبک رانندگی هم محیط زیستی برآورده می‌کند. تنها مسئله‌ای که می‌ماند، بحث برد این خودرو است که 112.6 کیلومتر است و فقط در سطح شهر استفاده بدون اظراب برد خودروی برقی را تجربه خواهید کرد.

۲.Skoda Citigo-e

– قیمت: 20.400 تا 22.760 پوند

– برد: 160 مایل (معادل 257.5 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنما به شما قول می‌دهیم این آخرین باری نخواهد بود که یکی از خودروهای برقی فولکس واگن را در این لیست می‌بینید. این خودرو، یک خودروی برقی کوچک عالی با شتاب فوق‌العاده و رانندگی بدون صدا است که سفر داخل شهری شما را بسیار لذت بخش می‌کند. برد 257.5 کیلومتری این خودرو نیز موجب اضطراب شما نخواهد شد.

۳.Smart EQ Forfour

– قیمت: 20.785 تا 25.565 پوند

– برد: 70 مایل (معادل 112.6 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنهمان‌طور که از اسم این خودرو نیز پیدا است، این خودروی برقی Smart EQ چهار سرنشین دارد. اگرچه که در مقایسه با ForTwo، تعداد صندلی‌ها دو برابر شده اما هیچ خصوصیاتی مثل شتاب در این مدل تقلیل نرفته است. مدل ForFour تمام خصوصیات ظاهری ForTwo را دارا است. برد این خودروی برقی همچنان همان 112.6 کیلومتر است که در قیاس با ForTwo چشمگیر است، ولی در مقابل خودروی برقی مانند Skoda Citigo-e قابل مقایسه نیست. این خودرو با اینکه ۴ صندلی دارد ولی هم‌چنان جزو ارزان‌ترین خودروی برقی دنیا است.

۴.Seat Mii Electric

– قیمت: 22.800 پوند

– برد: 160 مایل (معادل 257.5 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنخودروی برقی ارزان فولکس واگن اساسا چند خودروی برقی مشابه با ظاهری با تغییرات به نسبت کم وارد بازار کرده است. این استراتژی برای تنوع چشم خریداران ممکن است بد به نظر برسد، اما الان در بازار رقابت خودروی برقی ارزان‌تری می‌تواند ارائه دهد. (که دقیقا همان دلیل است که شما در حال خواندن این مقاله هستید.) خودروی برقی Mii Electric بسیار برای رانندگی دل‌پذیر است و برد مناسبی را هم ارائه می‌دهد. و این دقیقا همان ماشینی است که می‌تواند موجب شروع استفاده شما از خودروی برقی به عنوان جایگزینی برای خودروهای بنزینی باشد.

 

۵.Mini Cooper E

– قیمت: 27.900 تا 33.900 پوند

– برد: 140 مایل (معادل 225.3 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنشاید این اسم برای شما بسیار آشنا باشد. خودروی برقی ارزان مینی شهر-محور با دست‌یابی به پیشرانه EV، دقیقا با تکنولوژی حرکت می‌کند. ب ام و موفق شده است تا پا به پای همتای خود یعنی ICE حرکت کند، ولی آن را به بهترین فناوری صرفه‌جویی در مصرف باتری مجهز کرده است.

 

۶.MG ZS EV

– قیمت: 28.495 تا 30.495 پوند

– برد: 160 مایل (معادل 257.5 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنبله، MG هم در این لیست قرار گرفته است. و در واقع این مدل از MG یکی از بهترین خودروهای ارزان قیمت است که در حال حاضر می‌توانید خریداری کنید. مدل ZS، به عنوان یکی از بهترین SUVهای برقی خانولدگی در انگلیس شناخته شده است و این به خاطر عملکرد ثابت شده آن است. اندازه این خودرو مانند نیسان قشقایی است، با رتبه ۵ ستاره NCAP.

اگر مدل Exclusive را خریداری کنید، فناوری ایمنی فوق العاده‌ای را بهمراه دارد و تنها ۲.000 پوند از نسخه Vanilla ZS  بیشتر است که در واقع خیلی عدد بزرگی نیست.

 

۷.Peugeot e-208

– قیمت: 28.550 تا 32.750 پوند

– برد: 210 مایل (معادل 337.9 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنخودروی برقی ارزان پژو ۲۰۸ برقی همچنان همه را به شدت تحت تأثیر خود قرار می‌دهد، زیرا دقیقا مانند پژو ۲۰۸ معمولی ولی ورژن برقی آن است. سوپرمینی برقی فرانسوی دارای هندلینگ عالی همراه با فضای داخلی بسیار بزرگ و دل‌باز است و این پکیج را با برد پیشنهادی 211 مایل تکمیل می‌کند. (این عدد یکی از بالاترین اعداد ارائه شده در این لیست خودروهای برقی اقتصادی است)

پژو ۲۰۸ برقی می‌تواند اولین خودروی برقی، یا شاید بهتر است بگوییم، اولین خودروی خیلی از مصرف کنندگان باشد. پژو ۲۰۸ شاید ارزان‌ترین خودروی برقی نباشد ولی شاید در لیست ارزان‌ترین خودروهای برقی انتخاب اول باشد!

۸.Renault Zoe

– قیمت: 29.179 تا 32.870 پوند

– برد: 200 مایل (معادل ۳۲۱.۸ کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنخودروی برقی رنو زوئی دیگر ارزان‌ترین خودروی برقی موجود نیست، و در عوض طراحی دقیق‌تر و بهره‌وری و کارایی بالاتری را به مشتریان ارائه می‌دهد. برد ارائه شده ۲۰۰ مایلی (معادل 321.8 کیلومتر) بهمراه شارژ 50 کیلوواتی، می‌تواند شما را از خودروهای بنزینی به راحتی جدا کند و به مصرف کنندگان وسایل نقلیه سبز بپیونداند.

۹.Vauxhal Corsa-e

– قیمت: 30.610 تا 34.160 پوند

– برد: 200 مایل (معادل 321.8 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگننام‌گذاری قدیمی تنها نقطه‌ای نیست که Corsa-e با پژو ۲۰۸ برقی اشتراک دارد. هر دو خودروی برقی بر روی پلتفرم یکسانی سوار هستند،‌اما کاملا متفاوت به نظر می‌رسند. این خودرو طیف وسیعی از ترکیبات رنگ داخلی و بیرونی را ارائه می‌دهد.

۱۰. Nissan Leaf

– قیمت: 31.145 تا 39.525 پوند

– برد: 180 مایل (معادل 289.6 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگن نیسان لیف حتما باید در این لیست ارزان‌ترین خودروی برقی قرار می‌گرفت. این خودرو از سال ۲۰۱۱ در بازار رقابت موجود است و ورود و خروج تسلاها و رنوها به بازار را رصد کرده است، اما هنوز پرفروش‌ترین خودروی برقی در انگلیس باقی مانده است. اکنون با پیشرفت فناوری باتری نیسان، برد رقابتی نیز ارائه می‌دهد. ( و در صنعت نیز ضناخته شده است.) ممکن است که ظاهر این خودروی برقی، مانند دیگر خودروهای برقی طراحی آینده‌نگرانه نداشته باشد، اما با این کارایی و عملکرد نیازی هم ندارد!

۱۱.Hyundai loniq

– قیمت: 32.950 تا 34.950 پوند

– برد: 130 مایل (معادل 209.2 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگناگر حدود ۱۲ ماه پیش بود، الان می‌توانستیم از فناوری‌های روز به کار برده شده در loniq در این بلاگ بخوانید، اما دنیای خودروهای برقی و باتری‌ها به سرعت در حال پیشرفت است. مشخصات فنی، ارزش و برد loniq نسبت به رقبای جدیدتری هیوندای تا حدود زیادی کاهنده بوده است. این خودرو نیاز به باز طراحی ظاهر و تزریق فناوری‌ روز دنیا است.

۱۲.BMW i3

– قیمت: 35.350 تا 39.840 پوند

– برد: 180 مایل (معادل 289.6 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنخودروی BMW i3 مدتی است که از نظر ظاهری به روز نشده است، اما درواقع نیازی هم به باز طراحی ندارد. طراحی ب ام و هم‌چنان با استانداردهای روز هم‌خوانی دارد و با برد ۱۸ مایلی (معادل 289.6 کیلومتری) عملکردی رقابتی نیز دارد. از این واقعیت نمی‌شود فرار کرد که؛ قیمت آن نسبت به برخی رقبا بالاتر است (حتی خیلی‌ها موافق نبودند تا اسم ب ام و در لیست ارزان‌ترین خودروی برقی ذکر شود) و برد آن نیز نسبت به برخی مدل‌ها محدودتر است. اما این یک خودروی ب ام و است!

۱۳.Kia e-Niro

– قیمت: 36.495 پوند

– برد: 250 مایل (معادل 402.3 کیلومتر)

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگنخودروی برقی ای-نیرو کیا، نیروی عظیمی در بازار بودجه خودروهای برقی است. این خودروی برقی ارزان برد فوق‌العاده و تجهیزات انباشت را با قیمتی تقریبا اقتصادی ارائه می‌دهد. خرید این خودروی برقی معامله‌ای به یاد ماندنی است. مخصوصا با برد ۲۵۰ مایلی، 402.3 کیلومتر!

در ادامه ویدیویی از هفت اتومبیل‌ الکتریکی ارزان قیمت جدید(انواع خودرو برقی ارزان) نمایش داده میشود.

 

در واقع وسایل نقلیه برقی (EV) گذشته اغلب قطبی ، کوتاه برد و فاقد عملکرد بودند. در بسیاری از موارد ، این ویژگی‌ها تغییر کرده است ، اگرچه متوجه خواهید شد که برخی از خودروسازان هنوز خودروهای الکتریکی کوتاه برد را به بازار می آورند که قادر به شارژ سریع نیستند.مینی کوپر Harder Hardtop فقط 110 مایل برد و مزدا MX-30 آینده فقط 130 مایل را ارائه می دهد.

در حالی که هنوز انواع خودروی برقی ارزان با برد محدود وجود دارد ، بسیاری از مدل های با دامنه بخش‌های فرعی دیگر متوقف شده اند. علاوه بر این ، مدل های به روز شده و در سطح ظاهری جذاب همچنان به بازار می آیند ، با تبلیغ هر روزه افزایش برد و قابلیت شارژ سریع تر از مدل های قبلی. برای سال 2020 ، Chevy Bolt و هیوندای برقی Ioniq هر دو افزایش دامنه دارند. از طرفی تسلا هم به طور منظم برد وسایل نقلیه خود را افزایش می دهد.

بیشتر خودروهای الکتریکی امروزی شبیه اتومبیل های معمولی هستند و عملکرد کلی بهتری نسبت به خودروهای مجهز به گاز یا بنزینی دارند. برخی از خودروهای برقی حتی مبتنی بر سیستم عامل های اتومبیل گازی مانند هیوندای کونا الکتریک و کیا نیرو برقی هستند. علاوه بر این ، به دلیل بهره وری بهتر ، قیمت مناسب برق و حداقل تعمیر و نگهداری ، مالکیت وسایل نقلیه الکتریکی با گذشت زمان ارزان تر هم خواهد شد.

 

[cycloneslider id=”39″]

با جستجو در رتبه بندی‌های کلی مشخص شد که هر ماشین الکتریکی مجهز به باتری با شروع قیمت زیر 50،000 دلار موجود می‌باشد. در واقع ، اکثر خودروهای موجود در لیست ها بین 30 تا 40 هزار دلار قیمت دارند. توجه به این نکته مهم است که اتومبیل هایی که به تنهایی از باتری استفاده می کنند واجد شرایط مالیات خودروهای برقی فدرال می باشند که میزان این مالیات 7500 دلار است.

با این اوصاف ، تعدادی از خودروسازان شاهد کاهش یا حذف کامل صلاحیت اعتبار مالیاتی خود هستند و این اعتبارات ممکن است برای همیشه وجود نداشته باشد. بنابراین ، در صورت امکان ، از این مشوق‌های مالیاتی استفاده کنید در حالی که هنوز در اکثر وسایل نقلیه امروزی نیز موجود است. با این حال ، قبل از خرید ، حتماً با یک متخصص مالیات مشورت کنید تا ببینید آیا وضعیت مالی به شما اجازه می دهد که اعتبار خاص وسایل نقلیه برقی را مطالبه کنید.

لازم به ذکر است که با در دسترس قرار دادن داده های جدید و تحقیقات تخصصی ، امتیازات و رتبه بندی‌ها به طور منظم تغییر می کند. بنابراین ، ممکن است نمرات موجود در این مقاله با امتیازات بررسی های مربوط به خودروهای شخصی ما مطابقت نداشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزان ترین اتومبیل های الکتریکی موجود در بازار که از گران ترین به ارزان ترین سفارش گرفته اند ، به مطالعه ادامه دهید. ما همچنین لیستی از خودروهای الکترونیکی را ارائه داده ایم که به زودی وارد بازار می شوند. بیشتر آنها قیمت اولیه زیر 50،000 دلار دارند ، اگرچه چند مورد استثنا نیز وجود دارد. اگر می توانید از اعتبار مالیات فدرال استفاده کنید ، باید بتوانید بیشتر وسایل نقلیه برقی آینده را با زیر 50،000 دلار بدست آورید.

در انتها ویدویی از ارزانترین خودروی برقی حال حاضر دنیا با قدرت تنها یک اسب بخار به نمایش درمی‌آید.

خرید خودروی برقی ارزش دارد؟

با ولتی همراه باشید تا از اخبار و اطلاعات روز دنیای وسایل نقلیه برقی عقب نمانید.

ارزان‌ترین خودروی برقی ، ارزان‌ترین خودروهای برقی ، خودروی برقی ارزان ، خودروی برقی ، برد ، کیا ، رنو ، هیوندای ، ولتی ، ب ام و ، فولکس واگن

2 دیدگاه

  • در حال حاضر برخی شرکت‌هایی چینی(مثل دانگ فنگ سازنده H30 Cross ) در حال ساخت خودروهای برقی با قیمت کمتر از ۱۰ هزار دلار هستند که قطعا میتونه فروش بالایی داشته و عملا تا یک دهه دیگه بازار اروپا و آمریکا رو فتح میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس