آتلیس از قیمت گذاری و نوع باتری پیکاپ تمام برقی خود به همراه  آپشن‌ها و موارد منحصر به فرد دیگر رونمایی کرد.

خریداران آینده پیکاپ برقی از بین سه نوع باتری یکی را انتخاب خواهند کرد.

وقتی صحبت از پیکاپ برقی می شود ، به ریوین R1T ، هامر تمام برقی جنرال موتورز ، تسلا سایبرتراک و فورد الکتریکی F150 فکر می کنیم. سایر نقش آفرینان این حوزه مانند لوردستون  موتورز را فقط کسانی به یاد می آورند که محصولات آینده را در این بخش بسیار دقیق دنبال می کنند. مثال دیگر آتلیس و پیکاپ برقی مدل XT آن است. ما اطلاعات کمی در مورد آن داشتیم تا اینکه شرکت جزئیات بیشتری به ما داد. اعم از: قدرت ، گشتاور ، قیمت گذاری و گزینه های نوع باتری.

پیش از این مشخص شده بود که XT دارای آپشن های ۳۰۰ ، ۴۰۰ و ۵۰۰ نوع باتری خواهد بود ، اما از ظرفیت کوچکترین بسته باتری اطلاعی نداریم. آتلیس اعلام کرده است که ارزان ترین گزینه ۱۲۵ کیلووات ساعت و ۴۵۰۰۰ دلاری را برای پیکاپ شاسی کوتاه ارائه می دهد. این شرکت اندازه بسته باتری متوسط را که ۴۰۰ مایل را طی می‌کند فاش نکرد ، اما پیش بینی می‌شود چیزی بین ۱۷۵ کیلووات ساعت و ۲۰۰ کیلووات ساعت باشد. قیمت نیز فاش نشده است ، اما برچسب قیمت ۶۵۰۰۰ دلار تقریباً منطقی به نظر می رسد.

آتلیس XT با ظاهرعظیم الجثه یا چرخ پنجم می تواند با بسته باتری ۲۵۰ کیلووات ساعت خود ۵۰۰ مایل برد داشته باشد.  با ظرفیت یدک کشی ۳۵۰۰۰ پوند و ظرفیت حمل ۵۰۰۰ پوند ، هزینه این گزینه ۸۵۰۰۰ دلار است. لازم به یادآوری است که آتلیس XT یک پیکاپ غول پیکر خواهد بود.

ظاهراً ، تمام مدل های XT  ۶۰۰ اسب بخار – اندازه گیری شده به عنوان قدرت پیوسته – و ۱۲۰۰۰ پوند فوت گشتاور در چرخ ها ارائه می دهند. با داشتن یک موتور برای هر چرخ ، اطلاعی در دست نیست که آیا آتلیس آنها را به عنوان موتورهای داخل چرخ مانند لوردستون نصب می کند. یا خیر.

ویدیو زیر این قضیه را روشن می کند. این نشان می دهد که Buck – پلت فرم توسعه ای که این شرکت برای پلتفرم XP خود استفاده می کند – موتورهای خود را در شاسی قرار داده است. با این کار از مشکلات انبوه ناخواسته جلوگیری می شود.

 

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید