جگوار اعلام کرد این برند تا سال ۲۰۲۵ کاملاً الکتریکی خواهد بود.

جگوار لندرور امروز یک استراتژی جهانی جدید به نام “Reimagine” را اعلام کرد که شامل  تسریع جدی در الکتریکی سازی تمام مارک های وابسته این شرکت است ، ابتدا با مدل  تمام برقی جگوار تا سال ۲۰۲۵ و لندرور ، و در ادامه با وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر و متنوع تر.

به عنوان بخشی از طرح و برنامه جدید ، این خودروساز قصد دارد برند های لندرور و جگوار با ساختار الکتریکی جداگانه ای با “دو شخصیت منحصر به فرد و خلاقانه” ایجاد کنند.

در مورد لندرور به نکات ذیل اشاره شده است:

در یک لندرور ، وسیله نقلیه و راننده علاقمند به ماجراجویی با هم همراه می شوند. لندرور با گشودن زمینه جدید ، مقابله با چالش های جدید و راضی نبودن به انتظارات ، به عنوان یک وسیله نقلیه چاش برانگیز به علاقه مندان آفرود کمک می کند تا “بالاتر و فراتر از آن” را تجربه کنند. در پنج سال آینده ، لندرور از شش مدل الکتریکی خالص رونمایی خواهد کرد زیرا سیر صعودی پیشرفت این خودرو همچنان ادامه دارد. رهبر شاسی بلند های لوکس از طریق سه خانواده Range Rover ، Discovery و Defender است. اولین نمونه کاملاً الکتریکی در سال ۲۰۲۴ وارد می شود.

و سپس در مورد جگوار به موارد زیر پرداخته شده است:

در اواسط دهه ، جگوار تجدید حیات خواهد شد تا به عنوان یک مارک لوکس الکتریکی خالص با نمونه جدیدی کاملاً زیبا از طرح های جذاب احساسی و پیشگامان فناوری های نسل جدید ظهور کند. جگوار برای ایجاد زندگی خارق العاده همراه با تجارب بسیار چشمگیر خودرویی حتی در زمینه آفرود که باعث می شود علاقه مندان به خودروهای شاسی بلند آفرودی جذب آن شوند، شامل تغییرات ساختاری جدید است.

به عبارت بهتر ، این بدان معناست که تمام خودروهای جدید جگوار تا سال ۲۰۲۵ کاملاً الکتریکی خواهند بود و تا سال ۲۰۳۰ ، این خودروساز انگلیسی انتظار دارد ۱۰۰٪ از فروش این برند را خودروهای کاملا برقی تشکیل دهد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید