آمریکا تا سال 2030، تعداد 500000 مرکز شارژ اتومبیل الکتریکی جدید می‌سازد

مرکز شارژ اتومبیل الکتریکی

آمریکا تا سال 2030، تعداد 500000 مرکز شارژ اتومبیل الکتریکی جدید می‌سازد

با برنامه ریزی های دقیق و زمان بندی شده برای حذف رد پای کربن در این کشور تا سال 2050 ، جو بایدن می تواند به راحتی سبزترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا باشد. اما دستیابی به چنین هدف با اهمیتی مستلزم تلاش فراوان برای ایجاد امکانات و زیر ساخت های لازم در مناطق دورتر از مرکز شهر است ، که مهم ترین آن وجود نقاط کافی برای شارژ ناوگان سریع وسایل نقلیه الکتریکی می‌باشد.

حتی با وجود 1.8 میلیون اتومبیل برقی مجهز به باتری که در جاده های ایالات متحده در حال حاضر هستند ، در حدود 41000 مرکز شارژ اتومبیل الکتریکی و ایستگاه عمومی فقط حدود 100000 فیش شارژ برای آنها وجود دارد. این اختلاف باعث می شود که درک کنید که چگونه نگرانی دامنه – یا ترس از کمبود آب بدون محل شارژ در نزدیکی – یکی از بزرگترین موانع مصرف کنندگان با توجه به پاک بودن انرژی اتومبیل برقی است.

 حذف رد پای کربن

رئیس جمهور بایدن متعهد شد که طی دهه آینده 500000 مراکز شارژ جدید ایجاد کند ، این تلاش در جهت کاهش انتشار گاز کربن از بزرگراه هایی که در حال حاضر بزرگترین منبع انتشار کربن هستند، هدف گذاری شده است. برای رسیدن به مقصد و رسیدن به آینده ای کاملاً الکتریکی – پنج نفر از کارشناسان و رهبران صنعت می گویند که کشور برای همراهی با آن به یک برنامه زیرساختی تهاجمی و مجموعه ای از سیاست های سبز احتیاج دارد.

آمریکا تا سال 2030

تعداد وسایل نقلیه الکتریکی در ایالات متحده ممکن است تا سال 2030 به 35 میلیون دستگاه برسد که بیش از 2 میلیون ایستگاه شارژر عمومی نیاز دارد ،این امر تحت پروژه های Brattle Group ، که یک شرکت مشاوره اقتصادی است ، برنامه ریزی شده است. با چنین رونقی در چشم انداز آینده ، اپراتورهای شارژ از پیش بینی سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری فدرال در زیرساخت شارژ هیجان زده می شوند.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس