موتور سیکلت برقی SONDORS Metacycle با باتری جدا شونده

موتور سیکلت برقی

موتور سیکلت برقی SONDORS Metacycle با باتری جدا شونده

هنگامی که SONDORS Metacycle معادل 80 مایل در ساعت (130 کیلومتر در ساعت) برای اولین بار در ژانویه سال جاری رونمایی شد ، صنعت وسایل نقلیه الکتریکی را با قیمت پایین 5000 دلار فقط شوکه کرد اما بسیاری از سوالات بی پاسخ را نیز به جا گذاشت که باتری یک موضوع اصلی بود و بر طبق اطلاعات باتری آن حدود 54 پوند (24.5 کیلوگرم) وزن دارد و جدا شدن آن نسبتاً آسان است.

فشار در واقع قفل باتری را از کار می اندازد و به کل واحد اجازه می دهد تا از کنار دوچرخه حرکت کند. در واقع بسیار آسان به نظر می رسد. یک دسته که به تازگی تعبیه شده است ، در واقع در قسمت لبه بالایی عقب باتری نصب شده است ، که به سوار اجازه می دهد با باتری نگه داشته شده و مشابه کیف مورد نظر ، از آن خارج شود.

در فیلم نمایش داده شده در بالا به نظر نمی رسد وزن باتری بیش از 50 پوند است! چنین باتری سنگینی برای SONDORS برای دستیابی به محدوده ادعا شده 80 مایل (130 کیلومتر) Metacycle لازم است. این رقم 80 مایل با سرعت متوسط حدود 40-45 مایل در ساعت (64-72 کیلومتر در ساعت) محاسبه می شود. این شرکت ماه گذشته ویدیوی آزمایش برد مسافتی خود را منتشر كرد كه نشان می دهد Metacycle در حدود 48 مایل (77 كیلومتر) در بزرگراه با 20٪ ظرفیت باتری خود در حال حرکت است.

 باتری جدا شونده

فضای منفی موجود در قاب در نهایت سه بسته لوازم جانبی مختلف را ارائه می دهد: یک باتری کمکی تقریبا 3 کیلووات ساعت ، یک شارژر سریع سطح 2 و یک جعبه ذخیره سازی. یا مالکان می توانند فضا را باز نگه دارند تا جلوه منحصر به فرد چرخ ها را حفظ کنند.

SONDORS انتظار داشت كه اولین دسته از Metacycles تا سال 2021 تحویل داده شود و پیش خریدهای بعدی برای تحویل تخمینی 2022 انجام خواهد شد.

این شرکت اخیراً اعلام کرده است که تولید در واقع زودتر از موعد مقرر در حال انجام است و از آن زمان دوباره پیش فروش سفارشات تحویل در اواخر سال 2021 را آغاز کرده است.

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس