موتور سیکلت برقی SONDORS Metacycle با باتری جدا شونده

هنگامی که SONDORS Metacycle معادل ۸۰ مایل در ساعت (۱۳۰ کیلومتر در ساعت) برای اولین بار در ژانویه سال جاری رونمایی شد ، صنعت وسایل نقلیه الکتریکی را با قیمت پایین ۵۰۰۰ دلار فقط شوکه کرد اما بسیاری از سوالات بی پاسخ را نیز به جا گذاشت که باتری یک موضوع اصلی بود و بر طبق اطلاعات باتری آن حدود ۵۴ پوند (۲۴.۵ کیلوگرم) وزن دارد و جدا شدن آن نسبتاً آسان است.

فشار در واقع قفل باتری را از کار می اندازد و به کل واحد اجازه می دهد تا از کنار دوچرخه حرکت کند. در واقع بسیار آسان به نظر می رسد. یک دسته که به تازگی تعبیه شده است ، در واقع در قسمت لبه بالایی عقب باتری نصب شده است ، که به سوار اجازه می دهد با باتری نگه داشته شده و مشابه کیف مورد نظر ، از آن خارج شود.

در فیلم نمایش داده شده در بالا به نظر نمی رسد وزن باتری بیش از ۵۰ پوند است! چنین باتری سنگینی برای SONDORS برای دستیابی به محدوده ادعا شده ۸۰ مایل (۱۳۰ کیلومتر) Metacycle لازم است. این رقم ۸۰ مایل با سرعت متوسط حدود ۴۰-۴۵ مایل در ساعت (۶۴-۷۲ کیلومتر در ساعت) محاسبه می شود. این شرکت ماه گذشته ویدیوی آزمایش برد مسافتی خود را منتشر کرد که نشان می دهد Metacycle در حدود ۴۸ مایل (۷۷ کیلومتر) در بزرگراه با ۲۰٪ ظرفیت باتری خود در حال حرکت است.

 باتری جدا شونده

فضای منفی موجود در قاب در نهایت سه بسته لوازم جانبی مختلف را ارائه می دهد: یک باتری کمکی تقریبا ۳ کیلووات ساعت ، یک شارژر سریع سطح ۲ و یک جعبه ذخیره سازی. یا مالکان می توانند فضا را باز نگه دارند تا جلوه منحصر به فرد چرخ ها را حفظ کنند.

SONDORS انتظار داشت که اولین دسته از Metacycles تا سال ۲۰۲۱ تحویل داده شود و پیش خریدهای بعدی برای تحویل تخمینی ۲۰۲۲ انجام خواهد شد.

این شرکت اخیراً اعلام کرده است که تولید در واقع زودتر از موعد مقرر در حال انجام است و از آن زمان دوباره پیش فروش سفارشات تحویل در اواخر سال ۲۰۲۱ را آغاز کرده است.

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید