شبکه شارژ خودرو برقی EVgo مجهز به اتصالات تسلا

شبکه شارژ خودرو برقی EVgo

شبکه شارژ خودرو برقی EVgo مجهز به اتصالات تسلا

با توجه به اخبار اخیر در برخی از ایستگاه های منتخب EVgo  از اتصالات تسلا استفاده می‌شود. داشتن مجوز از تسلا برای افزودن اتصال اختصاصی آنها یک برگ برنده بزرگ برای EVgo به حساب می‌آید ، زیرا سایر شبکه های شارژ خودرو برقی نیز دوست دارند این کار را انجام دهند. تسلا در سال 2020 حدود 80٪ از تمام خودروهای جدید را در ایالات متحده فروخته است ، بنابراین آنها بیشترین تعداد مشتریان بالقوه را دارا هستند.

تاکنون ، دارندگان تسلا در صورت تمایل به شارژ در یک ایستگاه شارژ سریع DC ، خارج از شبکه Supercharger ، نیاز به خرید یک آداپتور گران قیمت CHAdeMO داشتند. آنها هنوز هم به آداپتور شارژ سریع DC در شبکه های Electrify America یا ChargePoint احتیاج دارند ، اما اکنون با وجود ایستگاه های EVgo که ارتقا یافته اند ، می توانند به راحتی و به سادگی متصل شوند.

مجهز به اتصالات تسلا

EVgo برای اولین بار اتصالات تسلا را در دسامبر 2019 در مراکز شارژ خود در سانفرانسیسکو و لس آنجلس راه اندازی کرد و خود را به عنوان اولین پلت فرم شارژ سریع  دارای چند استاندارد برای ارائه اتصالات تسلا در ایالات متحده قرار داد و همچنان تنها شبکه شارژ سریع شخص ثالث است که در سیستم ناوبری تسلا در ایالات متحده گنجانده شده است.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس