مرسدس بنز و رونمایی از چندین نمونه اولیه جدید از خودروهای برقی

مرسدس بنز و رونمایی از چندین نمونه اولیه جدید ، خودرو برقی جدید ، اتومبیل برقی جدید

مرسدس بنز با رونمایی از چندین نمونه اولیه جدید از خودروهای برقی ، 6 دستگاه خودروی الکتریکی را برای ورود به بازار آماده می کند.

مرسدس بنز با تاکید بر اینکه  امروزه در مورد خودروهای برقی جدی است از چندین نمونه اولیه پیش تولید اتومبیل برقی جدید رونمایی می کند. این خودروساز آماده است تا طی دو سال آینده شش خودروی برقی را به تولید برساند. در واقع این خودروساز آلمانی در ارائه خودرو برقی بسیار کند عمل کرده و تاکنون تنها با شاسی بلند الکتریکی EQC ، که خود دارای روندی آهسته و تاخیر در عرضه در آمریکای شمالی است پیش رفته است. اما اکنون مرسدس بنز در حال آماده شدن برای سرعت بخشیدن به عرضه وسایل نقلیه الکتریکی خود به طرز چشمگیری است.

اخیرا این خودروساز با جزئیات بیشتری برنامه خود را برای تولید شش خودروی الکتریکی جدید EQ در سالهای 2021 و 2022 منتشر کرده است:
  • کارخانه مرسدس بنز Sindelfingen (آلمان): راه اندازی سدان لوکس الکتریکی EQS در کارخانه 56 در نیمه اول سال 2021.
  • کارخانه مرسدس بنز راستات (آلمان): تولید اولین شاسی بلند EQA کامپکت کاملاً الکتریکی آغاز شد – همچنین در کارخانه پکن (چین) در سال 2021.
  • کارخانه مرسدس بنز در Kecskemét (مجارستان): تصمیم برای یافتن دومین شاسی بلند کامپکت کاملاً برقی. شروع تولید در سال 2021 – همچنین در کارخانه پکن (چین).
  • کارخانه مرسدس بنز برمن: راه اندازی تولید سدان تجاری EQE الکتریکی در سال 2021 – بزودی پس از آن در کارخانه پکن (چین).
  • کارخانه مرسدس بنز توسکالوسا (ایالات متحده آمریکا): انواع شاسی بلند EQS و EQE در سال 2022 آغاز می شود.
مارکوس شوفر ، رئیس تحقیق در Daimler و COO از مرسدس بنز اتومبیل ، در مورد این اعلامیه اظهار داشت:

مرسدس بنز با استراتژی ‘Electric First’ خود به طور مداوم در مسیر خنثی سازی CO2 قرار دارد و سرمایه گذاری زیادی در ایجاد تغییرات انجام می دهد. در نتیجه سبد خودروی برقی و شبکه تولید جهانی  با کارخانه های تولید وسایل نقلیه و باتری در پی آن است. ما قصد داریم در زمینه تحرک الکترونیکی پیشگام باشیم و به ویژه بر روی فناوری باتری تمرکز کنیم. ما در حال اتخاذ یک رویکرد جامع هستیم ، از تحقیق و توسعه تا تولید ، و همچنین شامل همکاری های استراتژیک

مرسدس بنز EQS برقی سدان

[cycloneslider id=”50″]

 

مرسدس بنز EQB شاسی بلند برقی

[cycloneslider id=”51″]

 

مرسدس بنز EQA شاسی بلند الکتریکی

[cycloneslider id=”52″]

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس