طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی که در سال 2021 می آیند (بخش نخست)

طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی , ماشین برقی , وسایل نقلیه الکتریکی

طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی در راه است با ماشین برقی هایی که در سال 2021 می آیند تحولی شگرف در وسایل نقلیه الکتریکی ایجاد میشود.

می خواهید ماشین برقی بخرید؟ خوب ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود تا سال 2021  یعنی زمان طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید.

فروش خودروهای الکتریکی به آرامی افزایش می یابد زیرا مدل های متنوع و بیشتری در صحنه ظاهر می شوند. هرگز چنین انتخاب گسترده ای از مدل های با استعداد ، مطلوب ، از هر اندازه و تقریباً برای هر بودجه خرید خودرو وجود نداشته است.

اما اگر فکر می کنید اکنون برای انتخاب خود گیج شده اید ، صبر کنید تا سال 2021 فرا برسد. سال آینده به معنای واقعی کلمه ده ها مورد از رونمایی های جدید وسایل نقلیه الکتریکی در ایالات متحده و اروپا خواهد بود ، به طوری که ممکن است در پایان به عنوان یک سال تاریخی به آن نگاه کنیم.

ظهور و نمایش وسایل نقلیه الکتریکی اغوا کننده در سال 2021 بسیار زیاد اتفاق می افتد که محدود کردن آن فقط به بیست نام برای ما بسیار دشوار بود. اینها همه مدلهای الکتریکی کاملاً جدیدی نیستند که قرار است سال آینده به بازار عرضه شوند ، اما ما می گوییم که اینها بهترین مدل توجه شما هستند.

آئودی ای-ترون جی تی

عکسهای مخفیانه از آئودی ای-ترون جی تی در پیست نوربرگ

[cycloneslider id=”22″]

با همان پایه های پورشه تایکان اسپرت ، سال آینده ای-ترون جی تی قصد دارد طرح جدید آئودی از یک سدان ساخته شده بر روی پلت فرم جی۱ را ارائه دهد. پیش بینی می شود پانصد و هشتاد و دو اسب بخار قدرت داشته باشد که دارای برد وسایل نقلیه سبک جهانی با چهاصد کیلومتر (دویست و چهل و نه مایل) است ، از نظر طراحی ، طراحی پیش نمایش رونمایی شده و توسط علاقمندان از نزدیک دنبال می شود و برنامه ریزی شده که تحویل در اوایل  سال 2021 آغاز شود.

بی ام و آی ۴

تست بی ام و آی ۴ در هوای سرد

[cycloneslider id=”23″]

بی ام و ممکن است آی ایکس ۳ را پیش از آی ۴ انتخاب کرده باشد ، اما این مورد دوم است که علاقه مندان به رانندگی را با تمایل به وسایل نقلیه برقی هیجان زده می کند. این در اصل یک نسخه کاملاً الکتریکی از سری ۴ گرن کوپه است و وعده می دهد تا برد وسایل نقلیه سبک جهانی با بیش از ششصد کیلومتر (سیصدو هفتاد و دو مایل) و تا پانصد و سی اسب بخار قدرت داشته باشد ، در نتیجه سریعترین نوع سری ۴ (حتی سریعتر حتی از ام ۴). این خودروساز می گوید علی رغم همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا، این خودرو همچنان در مسیر راه اندازی در سال 2021 قرار دارد.

 با طوفان بزرگ رونمایی خودروهای برقی همچنان همراه باشید.

بخش دوم مقاله

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس