همکاری شرکت Polestar با مراکز شارژ خودرو برقی

مشتریان خودروهای برقی Polestar با استفاده از برنامه تعبیه شده ، به مراکز شارژ Home Flex در محل فروش دسترسی دارند. Polestar و مراکز شارژ خودرو برقی در تلاشند تا تجربه شارژ برای مشتریان وسایل نقلیه برقی بهبود بخشند. این همکاری از تجربه  خرید و تحویل اتومبیل  تا مراکز و محل‌هایی که شارژ روزانه در آن اتفاق می افتد گسترش می یابد.

در داخل Polestar تمام برقی ، رانندگان یک برنامه شارژ در مراکز شارژ را می بینند که مستقیماً در سیستم سرگرمی این مدل تعبیه شده است. این امکان وجود دارد زیرا  Polestar 2 تمام برقی به طور استاندارد با سیستم سرگرمی Android Automotive Google ارائه می شود.

همکاری شرکت Polestar

علاوه بر این ، مشتریان Polestar می توانند هزینه مراکز شارژ Home Flex ، یک شارژر هوشمند متصل به وای فای پنجاه آمپری را در قیمت خرید خودرو در محل فروش یا اجاره به صورت بسته ای پرداخت کنند.

برنامه جدید مراکز شارژ برای Polestar 2 نیازی به بیرون کشیدن تلفن هوشمند ، کارت RFID یا روش دیگر برای شارژ خودرو برقی شما نیست. Polestar 2 به لطف اولین سیستم سرگرمی اندروید گوگل انقلابی در تجربه اتومبیل ایجاد می کند و همکاری Polestar و مراکز شارژ خودرو برقی از طریق ادغام یکپارچه برنامه ChargePoint این مرحله را به مرحله بعدی می رساند و پیش می‌رود.

برنامه مراکز شارژ  (ChargePoint) که اواخر این هفته در Google Play در دسترس است ، مستقیماً در سیستم سرگرمی Polestar 2 تعبیه شده است. این برنامه راهی آسان برای رانندگان برای یافتن و حرکت به ایستگاه های موجود شارژ خودرو برقی، شروع یک تجربه شارژ آسان خودرو و پرداخت در صورت لزوم ، همه این امکانات و دسترسی ها از طریق صفحه مرکزی در Polestar 2 فراهم خواهد شد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید