صد درصد وسایل نقلیه مسافری و دو سوم وسایل نقلیه تجاری تا سال ۲۰۳۰ کاملاً برقی خواهند بود.

فورد اروپا گامی عظیم در جهت داشتن آینده ای کاملاً الکتریکی برداشت. فقط در حدود ۵ سال ، در اواسط سال ۲۰۲۶ ، فورد اروپا می گوید ۱۰۰ درصد از وسایل نقلیه مسافری آن قادر به انتشار صفر درصد آلودگی هستند. به این معنی که خط تولید اروپایی آن متشکل از مدلهای پلاگین هیبریدی یا کاملاً برقی است. و تا سال ۲۰۳۰ ، این شرکت ادعا می کند که تمام فروش وسایل نقلیه مسافری در اروپا کاملا برقی خواهد بود.

سال 2030 کاملاً برقی

 تا سال ۲۰۲۴ ، مجموعه وسایل نقلیه تجاری این شرکت مدل های پلاگین هیبریدی یا تمام برقی خواهد بود و انتظار می رود تا سال ۲۰۳۰ ، دو سوم فروش تجاری پلاگین هیبریدی یا تمام برقی باشد.

این بخشی از سرمایه گذاری عظیم ۲۲ میلیارد دلاری جهانی در برق است که این شرکت در اوایل ماه جاری در گزارش مالی سه ماهه چهارم خود اعلام کرد. و این پروژه بیش از ۱۰ یا ۲۰ سال زمان نمی‌برد ، بلکه تا سال ۲۰۲۵ است. این مصرف هزینه زیادی برای مصرف برق در چند سال است.

فروش وسایل نقلیه تجاری فورد اروپا برای ششمین سال متوالی در اروپا بهترین است و عامل مهمی در سودآوری اخیر آن است. این تا حدودی به اتحاد این شرکت با فولکس واگن و سرمایه گذاری مشترک آن ها بر روی محصول جدید با نام تجاری  فورد اوتوسان مربوط است.

 

 فورد اروپا

 

بخشی از ۲۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری متشکل از یک میلیارد دلار سرمایه در تأسیسات مونتاژ در کلن آلمان است که یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در اروپا و محل استقرار فورد اروپا می‌باشد. در واقع این کارخانه دستخوش تعمیرات اساسی قرار گرفته و به مرکز برقی سازی فورد Cologne تبدیل خواهد شد ، تاسیساتی که به طور خاص وسایل نقلیه الکتریکی تولید می کند. اولین بار برای فورد در اروپا. کارخانه خودرو برقی آینده از سال ۲۰۲۳ یک وسیله نقلیه مسافربری کاملاً الکتریکی برای مشتریان اروپایی تولید می کند.

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید