رشد چشم گیر سهام تسلا در نتیجه سیاست های جدید در حوزه خودرو برقی

با توجه به سیاست های جدید بایدن در حوزه خودرو برقی پیش بینی می‌شود سهام تسلا رشد چشمگیری داشته باشد

بخشی از طرح جدید بایدن ممکن است مشوق های مالیاتی جهت وسایل نقلیه برقی را به ۱۰۰۰۰ دلار افزایش دهد. سهام تسلا با اعلامیه شماره های تحویل سه ماهه اول بیشتر از حد انتظار افزایش یافته و به لطف لایحه زیرساخت های وسایل نقلیه برقی دولت بایدن ، می تواند برای خودروسازان الکتریکی نیز بهتر شود.

بخشی از این لایحه شامل برنامه هایی برای افزایش پذیرش خودروهای الکتریکی ، از جمله گسترش مشوق های مالیاتی خودرو برقی برای مصرف کنندگان است.

این تغییر افزایش انگیزه مالیات وسایل نقلیه الکتریکی از ۷،۵۰۰ دلار ، جایی که هم اکنون در آن قرار دارد ، به ۱۰،۰۰۰ دلار ، یک امر مهم برای تصویب استفاده همگانی از خودروهای برقی می‌باشد. از آنجا که تسلا و جنرال موتورز برای مشوق های مالیاتی فدرال از آستانه فروش ۲۰۰۰۰ BEV فراتر رفته اند ، دیگر مصرف کنندگان نمی توانند از مزایای ۷۵۰۰ دلار برای این محصولات استفاده کنند. با این حال ، آنها می توانند با کمک دولت بایدن به این مشوق ها برگردند.

حوزه خودرو برقی

برنامه های اخیراً اعلام شده دولت بایدن شامل هزینه حدود ۲۰۰ میلیارد دلار در طول هشت سال در صنعت وسایل نقلیه الکنریکی است. این طرح قصد دارد مشوق های مالیاتی را برای مصرف کنندگان گسترش دهد و احتمالاً محصولات تسلا و جنرال موتورز را نیز در این مشوق های هزینه شده لحاظ خواهد کرد. ویژگی ذکر شده نه تنها برای تسلا و جنرال موتورز بلکه برای همه خودروسازانی که خودروهای الکتریکی تولید می کنند بسیار عالی است. این برای مصرف کنندگان نیز یک خبر خارق العاده است. برای بسیاری  قیمت خودرو برقی به تدریج رو به پایین ، یک انگیزه ۱۰،۰۰۰ دلاری برای بیشتر مردم امکان تهیه خودرو الکتریکی را فراهم می کند. به خاطر داشته باشید ، قانون سبز بایدن نیز بسیار در این سیر تکمیلی موثر خواهد بود.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید