GMC انتظار دارد فروش پیکاپ برقی هامر رکورد بزند

فروش پیکاپ برقی هامر

GMC انتظار دارد فروش پیکاپ برقی هامر رکورد بزند

پیکاپ برقی هامر اولین روز رسمی را پشت سر گذاشت ، اما این برند پیکاب هنوز چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن در مورد خودروی الکتریکی بزرگ و زیبا خود در پی دارد. به احتمال زیاد بیشتر این موارد خوب را با هامر برقی SUT تقسیم خواهد کرد که تحویل اواخر امسال آغاز می شود ، اما نسخه کاملاً مسقف از برخی جنبه ها بی نظیر است. برای اولین بار ، فاصله محوری آن کاملاً 9 اینچ کوتاه تر است .

همچنین کمک به وظایف خارج از جاده خود شامل مجموعه ای از دوربین ها است (به صورت اختیاری حداکثر 17 دوربین) علاوه بر این در مکان های معمولی ، SUV هامر می تواند آنها را در قسمت زیرین و توپی چرخ قرار دهد تا به شما کمک کند البته ، آنها در آنجا کاملاً کثیف می شوند بنابراین به واشر نیز مجهز هستند.

با حرکت به قسمت جلوی محفظه پنج سرنشین ، چیزهایی را می بینید که کاملاً شبیه به وانت هستند ، البته در رنگ های آرام تر. آنها شامل همان صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی 13.4 اینچی متصل به کنسول مرکزی و صفحه نمایش 12.3 اینچی پشت فرمان هستند.

GMC انتظار دارد

روی صفحه مرکزی آپشنی است که می توانید برخی از ویژگی های مفید را برای برنامه آفرود از برنامه myGMC از تلفن خود ارائه دهید که اتفاقاً به عنوان کلید اصلی شما نیز عمل می کند. این برنامه نقشه برداری از مسیر ماهواره ای ارائه شده است ، بنابراین می توانید مسیر پیش رو (و پشت سر) را با جزئیات کامل مشاهده کنید. همچنین به شما اطلاع می دهد که یک مسیر خاص به چه مقدار انرژی نیاز دارد و هنگام عبور از آن ، چه مقدار از آن استفاده می کنید.

علاوه بر نوع استاندارد گزینه ها ، GMC غرق در بازی لوازم جانبی است. از میله های سبک گرفته تا قفسه های سقف ، آنها می گویند بیش از 200 تزیین و دکوراسیون متفاوت وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. چرا که نه؟ اگر مشتری بخواهد حداقل 80 دلار برای یک وسیله نقلیه پایین بیاورد ، به احتمال زیاد چند پیرایش که به طور خاص برای کار با آن طراحی شده اند را می خواهد و طبق درخواست مشتری اضافه خواهد شد.

برند پیکاب

فروش پیکاپ برقی هامر در واقع چیزی که ما را در مورد هامر برقی کمی نگران می کند ، منتظر رسیدن آن به گاراژ خریداران است. نسخه 1 ، که قبلاً فروخته شده است ، فقط در اوایل سال 2023 وارد بازار می شود.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس