تسلا مدل 3 در صدر فهرست 20 خودروی برقی مقرون به صرفه 2022

تسلا مدل 3

تسلا مدل 3 در صدر فهرست 20 خودروی برقی مقرون به صرفه 2022

بر اساس گزارش EV Miles 2022، تسلا مدل 3 در صدر فهرست 20 خودروی برقی مقرون به صرفه برای استفاده گسترده مصرف کنندگان قرار گرفت.

گزارش اخیر 2022 در واقع 20 خودروی برقی مقرون به صرفه را برای کار در سراسر جهان بر اساس تعدادی از عوامل رتبه بندی کرده است. این رتبه بندی شامل ملاحظاتی مانند اندازه باتری، هزینه شارژ، و مایل های طی شده به ازای هر دلار مشخص می شود. تسلا در سال جاری رتبه اول را به خود اختصاص داده است، اما گزینه های قابل قبول دیگری در حال حاضر در دسترس مصرف کنندگان است.

مدل 3 شرکت تسلا

ردیابی مقرون به صرفه ترین خودروهای برقی برای استفاده

از آنجایی که بازار خودروهای برقی همچنان به شنیدن صدای خود در کل بازار جهانی ادامه می‌دهد، مصرف‌کنندگان بیشتری در معرض تغییر پارادایم قریب‌الوقوع قرار می‌گیرند و شروع به پرسیدن سؤالات واقعی در مورد امکان داشتن واقعی یک خودروی الکتریکی می‌کنند.

شرایطی مانند کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) و TCO (هزینه کل مالکیت) پس از خرید اولیه خودروی برقی اعمال می‌شوند، زیرا می‌آموزید چه زمانی و کجا باید خودروی برقی خود را با بهترین قیمت شارژ کنید، به طور متوسط به چه مقدار محدوده نیاز دارید، و با توجه به ظرفیت باتری خودروهای برقی (به یاد داشته باشید کیلووات ساعت) و عادات رانندگی، باتری شما در واقع چقدر برد دارا می باشد.

Zutobi برای جمع آوری داده های خود، گزارش EV Miles 2021 خود را برداشت و آن را با جدیدترین داده ها به روز کرد. داده های قیمت گذاری از اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده و داده های محدوده واقعی و ظرفیت باتری قابل استفاده از پایگاه داده خودروهای الکتریکی گرفته شده است.

لیست 20 خودروی برتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس