تسلا بدون پانل های خورشیدی سفارش گیری برای بسته باتری خانگی را متوقف می کند

بسته باتری خانگی

تسلا بدون پانل های خورشیدی سفارش گیری برای بسته باتری خانگی را متوقف می کند

تسلا در صورت عدم ارتباط با پروژه جدید صفحه خورشیدی ، سفارشات Powerwall یا در واقع همان بسته باتری خانگی خود را متوقف کرده است. می دانیم که تقاضای تسلا برای تامین انرژی Powerwall در پشت بام و محل نصب پنل های خورشیدی بوده است. با وجود تلاش بیشتر تسلا برای افزایش تولید ، زمان انتظار بیشتر شده است و این شرکت حتی در عرض چند ماه حتی قیمت بسته باتری را دو برابر افزایش داده است.

اما در حال حاضر یکی از سریع ترین راه های تهیه Powerwall سفارش آن به عنوان بخشی از پروژه های خورشیدی تسلا ، نصب سقف خورشیدی یا نصب صفحه خورشیدی است. حتی در آن زمان تسلا بعضاً پس از نصب خورشیدی  اقدام به نصب Powerwall می کرد ، اما مشتریان دسترسی بهتر را نسبت به سفارش آن به تنهایی برای نصب خورشیدی موجود یا تأمین انرژی پشتیبان گزارش کرده اند.

پروژه جدید صفحه خورشیدی

اکنون فهمیدیم که تسلا دیگر سفارش نصب Powerwall را بدون نصب کامل پنل خورشیدی انجام نمی‌دهد و روند سابق را کاملا متوقف کرده است.

در اوایل این ماه ، تسلا وب سایت خود را به روز کرد تا تنظیم کننده Powerwall به تنظیم کننده صفحه خورشیدی تسلا هدایت شود و موارد ذکر شده را اضافه کرده است:

“Powerwall تنها با خرید پانل های خورشیدی در دسترس است.”

توجه داشته باشید که این مورد برای بازار ایالات متحده است و این شرکت می تواند به طور بالقوه در بازارهای دیگر که نصب پنل خورشیدی را ارائه نمی دهد ، پیشنهادات مختلفی داشته باشد. سال گذشته ، تسلا اعلام کرد که 100000مین بسته باتری خانگی Powerwall خود را نصب کرده است.

پانل های خورشیدی

علاوه بر فروش خود این محصول ، تسلا همچنین با دیگر شرکت های خورشیدی برای نصب بسته باتری خانگی همکاری کرده است ، از جمله غول های صنعتی مانند Sunrun. این شرکت همچنین شاهد تقاضای زیادی از نیروگاه های مجازی (VPP) است. به عنوان مثال ، Powerwall قرار است در حداکثر 6000 خانه در یک پروژه VPP جدید در هاوایی مورد استفاده قرار گیرد.

در بین این کانالهای مختلف فروش ، تسلا در مورد Powerwall با مشکل روبرو شدن با تقاضا مواجه بوده است.

 بسته باتری خانگی

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس