مسابقات فرمول ای در رم با معرفی اتومبیل جدید مینی برقی

معرفی اتومبیل جدید مینی برقی

مسابقات فرمول ای در رم با معرفی اتومبیل جدید مینی برقی

بر اساس اخبار جدبد منتشر شده از مسابقات فرمول ای که در ماه گذشته اتفاق افتاده است ، از جمله تعهدات طولانی مدت این مجموعه که در خدمت خودروهایی مانند پورشه و نیسان بوده و همچنین معرفی یک اتومبیل ایمنی مینی برقی اصلاح شده جدید می‌باشد.

با وجود بیماری همه گیر COVID ، مشکلات و عدم اطمینان در برنامه ریزی مسابقه وجود داشته است. نیمه دوم فصل هنوز بلاتکلیف است .

اتومبیل ایمنی مینی برقی

ما همچنین شنیده ایم که تعدادی از تیم ها تعهدات طولانی مدت نسبت به فرمول ای را متعهد شده اند. اواخر سال گذشته ، آئودی و بی ام و اعلام کردند که در پایان سال 2021 از این ورزش کنار می روند ، و این نگرانی برای تیم های دیگر وچود دارد. در چند هفته گذشته ، پورشه و نیسان گفتند که آنها برای مدت طولانی در این مجموعه هستند و متعهد می شوند تا پایان مرحله “Gen 3” تا سال 2026 در مسابقات باقی بمانند. “Gen 3” شامل یک ماشین جدید و مقررات جدید است ، در نظر گرفته شده است تا در فصل 2022-23 شروع شود ، هرچند که تا پایان سال جاری احتمالاً چیزهای بیشتری در مورد خودروی جدید نخواهیم شنید.

علی رغم اینکه بی ام و از این مجموعه جدا شد ، آنها یک ماشین ایمنی جدید را برای استفاده در مسابقات فرمول ای اعلام کرده اند. از فصل اول ، فرمول ای از بی ام و i8 هیبریدی به عنوان اتومبیل ایمنی خود استفاده می کند. اکنون i8 وظایف خود را با مینی الکتریکی مخصوص تهیه شده John Cooper Works تقسیم خواهد کرد.

مسابقات فرمول ای

اتومبیل ایمنی مینی جدید الکتریکی شامل 130 کیلوگرم (286 پوند) صرفه جویی در وزن با سیستم تعلیق ، ترمز و لاستیک جدید مسابقه ای است. در مجموع ، این زمان تقریباً نیم ثانیه سریعتر از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت (0-62) ساعت نسبت به نسخه قبلی می‌باشد.

این جالب است ، با توجه به اینکه بی ام و تأیید کرده است که یک مینی الکتریکی با کارایی بالاتر “به زودی” ارائه می شود .

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس