جگوار خودرو های شاسی بلند برقی ارزان قیمت و کم قدرت I-pace عرضه می‌نماید

خودرو های شاسی بلند برقی ، قدرت کمتر و قیمت ارزان تر ، عملکرد

اخبار جگوار

جگوار امروز خبر تولید نسخه جدیدی از خودرو های شاسی بلند برقی I-Pace خود با قدرت کمتر و قیمت ارزان تر را اعلام کرد.

این خودروساز انگلیسی موفقیت هایی را با تولید I-Pace که در واقع اولین وسیله نقلیه تمام برقی‌اش می‌باشد کسب کرده است. اما فروش آن به دلیل قیمت‌‌های بالاتر و رقابت زیاد در بخش اتومبیل‌های شاسی بلند لوکس الکتریکی محدود شده است اما به عنوان یک خودروی برقی ارزان شناخته می‌شود.

اکنون ، جگوار نسخه جدیدی از I-Pace را با نام “EV320” معرفی می کند:

“جگوار I-PACE EV320 جدید به دلیل تجهیزات کامل و تکنولوژی پیشرفته خود متمایز است. خودرو های شاسی بلند برقی کاملاً مجهز به سیستم الکتریکی با سیستم جدید اطلاعات و سرگرمی صفحه لمسی پیشرفته ، یونیزاسیون هوای کابین با فیلتر PM2.5 و آینه دید عقب دیجیتال دید واضح در دسترس است. EV320 را می توان با پوشش جدید مشبک اطلس گری نیز شناخت. مشتریان همچنین می توانند روی یک پالت رنگی بهبود یافته و طرح های جدید چرخ حساب کنند. “

نسخه جدید ارزان تر و کمی قدرتمندتر از نسخه اصلی I-Pace EV400 است.
جگوار می گوید موتورهای الکتریکی داخل خودرو های شاسی بلند برقی را “دوباره کالیبراسیون” می کند تا خروجی دویست و سی و پنج کیلووات (سیصد و بیست اسب بخار) داشته باشد:

“پیشرانه خودرو های شاسی بلند برقی I-PACE EV320 همان I-PACE EV400 است. ظرفیت باتری نود کیلووات ساعت یکسان است ، اما موتورهای الکتریکی دوباره کالیبره شده اند تا قدرت ترکیبی را به دویست و سی و پنج کیلووات (سیصد و بیست اسب بخار) کاهش دهند. به لطف حداکثر گشتاور پانصد نیوتن متر و چهار چرخ متحرک ، این نسخه کم قدرت نیز برای عملکرد روان و در عین حال پر جنب و جوش مانند شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت در شش و چهار دهم ثانیه برجسته است. برد EV320 همان EV400 است و چهارصد و هفتاد کیلومتر (WLTP) تنظیم شده است. بنابراین جگوار I-PACE EV320 تعادل بی سابقه ای بین عملکرد ، پالایش و کاربری ، همراه با دامنه سخاوتمندانه و قابلیت استفاده روزمره برای قیمت مناسب تر ارائه می دهد. “

خودرو های شاسی بلند برقی ، قدرت کمتر و قیمت ارزان تر ، عملکردI-Pace EV320 فقط با اندکی کاهش قدرت ، کاهش قابل توجهی در قیمت دارد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس