چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال توسط آئودی معرفی می‌گردد

چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال ، آئودی ، پروژکتور های ،

آئودی در حال معرفی اولین چراغ های جلوی ماتریس دیجیتال  است که می تواند مانند یک پروژکتور فیلم در شاسی بلند  های برقی جدید خود تصاویر را در جاده نمایش دهد.
با عرضه نسخه های 2021 e-tron و e-tron Sportback ، آئودی از معرفی چراغ های چراغهای جلوی ماتریس دیجیتال به روز شده خبر می دهد که تصاویر اطراف خودرو را نمایش می دهد:

“با پیشرفت فناوری روشنایی ، آئودی همچنان پیشرو است و اکنون چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال را به عنوان تجهیزات اختیاری در مدلهای e-tron و e-tron Sportback 2021 ارائه می دهد. این اولین بار است که چراغ های جلو  ماتریس دیجیتال برای یک خودروی تولیدی به تولید انبوه می رسد. “

چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال ، آئودی ، پروژکتور های ،آئودی می گوید که پنج گرافیک مختلف در هنگام راه اندازی در دسترس خواهد بود:

چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال که از 1.3 میلیون میکرومبر در هر چراغ جلو تشکیل می شوند ، اساساً مانند پروژکتورهای فیلم کار می کنند ، ذرات کوچک و منحصر به فرد یا نور قابل انعطاف منتشر می کنند. در معرفی بازار ، این فناوری روشنایی مجموعه ای از پنج انیمیشن مختلف استقبال / ترک را هنگام پارک خودرو ارائه می دهد ، هر کدام از آنها دارای گرافیک متحرک و متن منحصر به فرد هستند که از طریق صفحه نمایش لمسی MMI یک وسیله نقلیه انتخاب شده اند. “

اما همانطور که می توانید تصور کنید ، این ویژگی امکانات زیادی را ارائه می دهد که می تواند در آینده پیاده سازی شود.

در اینجا چند ویژگی فعال شده توسط چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال وجود دارد:
  • یک “فرش سبک” 50 متری که برای حفظ نور در لاین راننده طراحی شده و هنگام تعویض خط فرش را به چپ یا راست گسترش می دهد و به شما کمک می کند تا از اثر “کور” برای عبور و مرور جلوگیری کند.
  • نور منحنی پرتو کم که در زیر ترافیک روبرو خم می شود و می تواند به روشنایی افراد یا اشیا on کنار جاده کمک کند ، که تشخیص آنها دشوار است.
  • میکرو آینه های کنترل شده الکترواستاتیک که می توانند پیکسل های پرتوی نور را تا 5000 بار در ثانیه تنظیم کنند.
  • فلشهای نوری روی زمین که تایرهای خودرو را در لاین خود قرار می دهند.
در اینجا یک فیلم سریع نشان داده شده است که چراغ های جلوی LED ماتریس دیجیتال جدید آئودی را نشان می دهد:

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس