تولید شاسی بلند iX3 بی ام و مجهز به نسل جدید پیشرانه برقی آغاز شد

خودرو برقی بی ام و ، تولید شاسی بلند برقی ، خودروسازان آلمانی

ماشین های شاسی بلند ix3 بی ام و  به چند دلیل از اهمیت برخوردار است

بی ام و تولید ماشین های شاسی بلند برقی iX3 را آغاز کرده است ، خودروسازان آلمانی اولین وسیله نقلیه با پیشرانه الکتریکی نسل بعدی را ارائه می‌دهند.

هنگام رونمایی از خودروی مفهومی بی ام و iX3 در سال 2018 ، این خودروساز آلمانی گفت که این اولین وسیله نقلیه الکتریکی مبتنی بر فناوری پیشرانه الکتریکی نسل پنجم خود است که برای ایجاد برد بیشتر، برقی طراحی شده است.

نسل بعدی EV همچنین اولین وسیله نقلیه کاملاً برقی است که توسط بی ام و از زمان i3 در سال 2013 به بازار عرضه شده است.

جالب توجه است ، بی ام و همچنین قصد دارد این وسیله نقلیه را در چین تولید و به بازارهای دیگر صادر کند – کاری که تعداد بسیار کمی از خودروسازان انجام می دهند – گرچه ما در حال مشاهده روند رو به جلو با سازندگان وسایل نقلیه الکتریکی مانند پول‌اِستار هستیم.

اکنون بی ام و  اعلام کرده است که سرمایه گذاری مشترکش در چین ، شرکت اتومبیل درخشش بی ام و (BBA) ، تولید ماشین‌های شاسی بلند برقی بی ام و iX3 را آغاز کرده است.

فرانتس دکر ، رئیس بخش فناوری و تولید BBA ، در مراسم بزرگداشت شروع تولید گفت:

“امروز ، ما تولید بی ام و iX3 ، اولین مدل الکتریکی خالص از مارک اصلی بی ام و خود را آغاز می کنیم. با داشتن یک سیستم تولیدی مانند این ، مشخص شده با کیفیت بالا ، ما می توانیم آنچه را که مشتریان در سراسر جهان از وسایل نقلیه برتر می خواهند ، ارائه دهیم.”

آنها تعدادی فیلم از تولید در کارخانه چینی خود منتشر کردند:

در هنگام عرضه در اوایل تابستان امسال ، بی ام و  مشخصات iX3 را تأیید کرد. بسته باتری هشتاد کیلووات ساعت بی ام و iX3 -که هفتاد و چهار کیلووات ساعت از آن قابل استفاده است – برد چهارصد و شصت کیلومتری (دویست و هشتاد و شش مایل) را با استفاده از شماره های تست WLTP سخاوتمندانه ارائه می دهد. این احتمالاً به حدود دویست مایل در رانندگیِ دنیای واقعی تبدیل می‌شود.

خودرو برقی بی ام و ،  تولید شاسی بلند برقی ، خودروسازان آلمانی

خودرو برقی بی ام و ،  تولید شاسی بلند برقی ، خودروسازان آلمانی

 

خودرو برقی بی ام و ،  تولید شاسی بلند برقی ، خودروسازان آلمانی

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس