افزایش سرمایه گذاری فورد در تولید خودرو برقی

افزایش سرمایه گذاری فورد در تولید خودرو برقی

Aviator Grand Touring debuts advanced electrified hybrid technology, producing 494 combined horsepower and best-in-class 630 combined ft.-lbs. of torque


افزایش سرمایه گذاری فورد در تولید خودرو برقی

مدیر عامل فورد جیم فارلی اعلام کرد که این خودروساز معنبر سرمایه گذاری خود را در زمینه اتومبیل های الکتریکی افزایش خواهد داد و بار دیگر تأکید کرد که خودروهای لوکس برای برند لوکس لینکلن هنوز در راه هستند.

به عنوان بخشی از گزارش نتایج مالی سه ماهه چهارم و کل سال فورد 2020 ، فارلی گفت که این خودروساز تا سال 2025  با افزایش سرمایه معادل 22 میلیارد دلار در برقی سازی خودروهای تولیدی خود سرمایه گذاری خواهد کرد – تقریبا دو برابر آنچه فورد قبلاً به خودروهای الکتریکی متعهد کرده بود.

فارلی گفت: “ما در حال تسریع در همه برنامه های خود هستیم – شکستن محدودیت ها ، افزایش ظرفیت باتری ، بهبود هزینه ها و ورود وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر به برنامه چرخه محصولاتمان.”

خودرو ساز معتبر فورد

به نظر می رسد اظهارات اخیر منافعی برای جنرال موتورز رقیب بین المللی باشد ، که چندین خودروی جدید الکتریکی جدید مبتنی بر معماری مدولار و سیستم باتری را اعلام کرده است و اخیراً گفته است که مصمم است اگزوز انتهایی وسایل نقلیه مسافری را تا سال 2035 حذف کند ، اما این طرح هنوز راه اندازی نشده است .

فورد اخیراً کراس اوور Mustang Mach-E را به بازار عرضه کرده است و قصد دارد در اواخر سال 2021 وانت E-Transit و وانت F-150 Electric در سال 2022 به بازار معرفی کند.

در تولید خودرو برقی

 

در ابتدا قرار بود لینکلن یک مدل الکتریکی بر اساس مدل اولیه خودرو برقی ریویان باشد و در کارخانه استارت آپ ایلینوی ساخته شود. این پروژه سال گذشته لغو شد ، اما ریویان در آن زمان گفت كه هنوز قصد دارد با فورد ، كه 500 میلیون دلار در سال 2019 در این شركت سرمایه گذاری كرده ، یك خودرو برقی را توسعه دهد.

مدل های متنوع و موفق خودرو برقی فورد با استقبال چشمگیر مشتریان به ویژه در آمریکا مواجهه شده است، از این رو این خودرو ساز بزرگ سعی در تولیدات بیشتر و متنوع تر در زمینه اتومبیل الکتریکی می‌باشد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس