افزایش سرمایه گذاری فورد در تولید خودرو برقی

مدیر عامل فورد جیم فارلی اعلام کرد که این خودروساز معنبر سرمایه گذاری خود را در زمینه اتومبیل های الکتریکی افزایش خواهد داد و بار دیگر تأکید کرد که خودروهای لوکس برای برند لوکس لینکلن هنوز در راه هستند.

به عنوان بخشی از گزارش نتایج مالی سه ماهه چهارم و کل سال فورد ۲۰۲۰ ، فارلی گفت که این خودروساز تا سال ۲۰۲۵  با افزایش سرمایه معادل ۲۲ میلیارد دلار در برقی سازی خودروهای تولیدی خود سرمایه گذاری خواهد کرد – تقریبا دو برابر آنچه فورد قبلاً به خودروهای الکتریکی متعهد کرده بود.

فارلی گفت: “ما در حال تسریع در همه برنامه های خود هستیم – شکستن محدودیت ها ، افزایش ظرفیت باتری ، بهبود هزینه ها و ورود وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر به برنامه چرخه محصولاتمان.”

خودرو ساز معتبر فورد

به نظر می رسد اظهارات اخیر منافعی برای جنرال موتورز رقیب بین المللی باشد ، که چندین خودروی جدید الکتریکی جدید مبتنی بر معماری مدولار و سیستم باتری را اعلام کرده است و اخیراً گفته است که مصمم است اگزوز انتهایی وسایل نقلیه مسافری را تا سال ۲۰۳۵ حذف کند ، اما این طرح هنوز راه اندازی نشده است .

فورد اخیراً کراس اوور Mustang Mach-E را به بازار عرضه کرده است و قصد دارد در اواخر سال ۲۰۲۱ وانت E-Transit و وانت F-150 Electric در سال ۲۰۲۲ به بازار معرفی کند.

در تولید خودرو برقی

 

در ابتدا قرار بود لینکلن یک مدل الکتریکی بر اساس مدل اولیه خودرو برقی ریویان باشد و در کارخانه استارت آپ ایلینوی ساخته شود. این پروژه سال گذشته لغو شد ، اما ریویان در آن زمان گفت که هنوز قصد دارد با فورد ، که ۵۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ در این شرکت سرمایه گذاری کرده ، یک خودرو برقی را توسعه دهد.

مدل های متنوع و موفق خودرو برقی فورد با استقبال چشمگیر مشتریان به ویژه در آمریکا مواجهه شده است، از این رو این خودرو ساز بزرگ سعی در تولیدات بیشتر و متنوع تر در زمینه اتومبیل الکتریکی می‌باشد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید