پیکاپ برقی فورد اف-150: هر آنچه از راه اندازی و مشخصات آن می دانیمم

پیکاپ برقی فورد ، کامیون برقی ، رونمایی

بیایید به تمام جزئیاتی که در مورد پیکاپ برقی فورد اف-150 می دانیم سری بزنیم. بر اساس گزارشات رونمایی از آن طی دو سال دیگر صورت می گیرد و هر آنچه را که ما در مورد کامیون برقی فورد می دانیم اینجاست.

  •  فورد به تازگی اعلام کرده است که پیکاپ برقی اف-150 قدرتمندترین اف-150 حال حاضر خواهد بود و از یک صندوق عقب غول پیکر به همراه موتورهای دوتایی بهره می برد و توانمندترین کامیون فورد تا به امروز خواهد بود. فروش آن از اواسط سال 2000 آغاز خواهد شد.
  • پیکاپ برقی فورد کاملاً جدید با سبک منحصر به فرد که تمام ویژگی های آن در سطوح داخلی و خارجی اشاره شده است ، همچنین بسیاری از آپشن های جدید مطمئناً در نسخه الکتریکی کامیون یافت می شود. ما در اینجا بسیاری از این جزئیات را برجسته کرده ایم.
  •  فورد اکنون اعلام کرده است که این کامیون تا سال 2022 راه اندازی نخواهد شد. جزئیات جدید را در اینجا ببینید.

این کامیون برقی با صندوق عقب عظیم ، موتورهای دوتایی و شبکه قدرت بسیار چشمگیر خواهد بود.

فورد اف-150 برقی احتمالاً در سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد. گفته می شود این کامیون برای راه اندازی کراس اوور الکتریکی آینده خود با یک سبک طراحی الهام گرفته از موستانگ خواهد بود. این شاسی بلند برقی که به فورد موستانگ ماک-ای معروف است ، رویکرد قلباً فورد را برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی بسیار جذاب آغاز خواهد کرد.

هنوز زمان مشخصی برای رونمایی و راه اندازی پیکاپ برقی فورد در دسترس نیست ، اما بر اساس اخبار این خودرو با تولید برنامه ریزی شده سریع تا اواسط سال 2022 به سرعت مورد پیگیری قرار می گیرد.

[cycloneslider id=”18″]

عکس های منتشر از این کامیون برقی گویای کیفیت بالا و طراحی مشتری پسند آن است و پیش بینی میشود در زمان تولید با استقبال چشم گیر بازار مواجهه شود.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس