کراس اوور الکتریکی Genesis GV60 در سال 2021 وارد بازار می شود

کراس اوور الکتریکی Genesis GV60

کراس اوور الکتریکی Genesis GV60

کراس اوور الکتریکی Genesis GV60 در سال 2021 وارد بازار می شود.

در اواخر ژانویه سال جاری ، چندین مارک تجاری برای مدل های احتمالی الکتریکی Genesis در آینده رونمایی شد. این خودروساز مانیتورهای G70e ، G80e ، G90e ، GV70e ، GV80e و GV90e را ثبت کرده و همانطور که مشاهده می کنید ، هیچ اشاره ای به GV60 نشده است. این واقعیت ما را نسبت به گزارش جدیدی که از کره جنوبی ارائه می شود و ادعا می شود Genesis کراس اوور کامپکت به نام GV60 را در اواخر سال جاری راه اندازی می کند کمی مردد کرده است.

 ادعا می شود Genesis در واقع نام GV60 را برای اولین خودرو تمام الکتریکی خود تأیید کرده است. در اوایل سال جاری ، سازنده تأیید کرد که اولین کراس اوور تمام برقی خود در اواخر امسال عرضه می شود اما نام واقعی آن را تأیید نکرد. این خودرو در کنار یک کراس اوور الکتریکی با برند کیا و نسخه تولیدی هیوندای 45 مفهومی با استفاده از مانیتور Ioniq 5 به بازار عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعات موثق به طور قطع می دانیم که این خودرو بر اساس معماری الکتریکی اختصاصی جدید هیوندای موسوم به Electric-Global Modular Platform ساخته خواهد شد. در گزارشها  به قابلیت های شارژ بی سیم نیز اشاره شده است.

به نظر می رسد که شاسی بلند مورد اشاره حداقل از لحاظ ابعاد جایگاه یک کراس اوور سطح ابتدایی را برای این برند به خود اختصاص دهد. همچنین گزارش شده است که یک شاسی بلند مجهز به باتری دیگری در دسامبر سال جاری به صفوف نام تجاری این شرکت خواهد پیوست که GV70e نامیده می شود و در واقع مدل بالاتر GV60 خواهد بود و به عنوان یک گزینه کاملاً الکتریکی برای GV70 دسته بندی می‌شود.

[cycloneslider id=”58″]

صد در صد مطمئن هستیم که حداقل یک کراس اوور Genesis تمام برقی در حال آمدن است اما هنوز نام آن را نمی دانیم. طبق این گزارش می تواند GV60 باشد و یا نام تجاری دیگری برای آن انتخاب شود.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس