سدان برقی ID.6 فولکس واگن رونمایی شد

فولکس واگن از سدان تمام برقی ID.6 به عنوان جادارترین خودروی الکتریکی خود تاکنون رونمایی کرد.

فولکس واگن اکنون از سومین خودروی الکتریکی تولیدی خود بر اساس پلت فرم MEB  رونمایی کرده است. بعد از ID.4 و ID.5 ، اکنون می توانیم ID.6 را ببینیم در واقع بزرگترین وسیله نقلیه الکتریکی این برند تاکنون.

برای فولکس واگن ID.6 ، این خودروساز آلمانی قصد دارد ابتدا بر بازار چین تمرکز کند و تصمیم گرفت از سدان برقی در نمایشگاه شانگهای رونمایی کند.

پلت فرم MEB در مورد اندازه وسایل نقلیه بسیار انعطاف پذیر است. این پیشرفت می تواند یک هاچ بک کوچک مانند ID.3 را به یک سدان بزرگتر مانند ID.6 تیدیل کند.

فولکس واگن ID.6 در واقع ۴.۸۸ متر (۱۹۲ اینچ) طول دارد .

با راه اندازی در چین ، فولکس واگن مشخصات نسخه چینی سدان الکتریکی را که قرار است با دو اندازه بسته باتری ارائه شود ، منتشر کرد:

“دو باتری موجود ظرفیت ذخیره سازی ۵۸ کیلووات ساعت و ۷۷ کیلووات ساعت ظرفیت خالص باتری را دارند و برد بین ۴۳۶ تا ۵۸۸ کیلومتر را دارند (NEDC چین). باتری در زیر کابین سرنشین قرار گرفته و مرکز ثقل کم را تضمین می کند. دستگاه های الکترونیکی نسخه ۴MOTION خروجی ۲۲۵ کیلووات (۳۰۵ PS) تولید می کنند – آنقدر کافی است که در ۶.۶ ثانیه از صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت شتاب بگیرند و حداکثر سرعت آن ۱۶۰ کیلومتر در ساعت باشد. “

همانطور که می بینید ، فضای داخلی خودرو کاملاً اسپارت است و تقریباً هیچ دکمه فیزیکی وجود ندارد.

جادارترین خودروی الکتریکی فولکس واگن

فولکس واگن اظهار داشت:

”e-SUV بدون هیچ دکمه و سوئیچ فیزیکی ارائه می شود. کانسپت عملیاتی از یک نمایشگر ۱۲ اینچی با صفحه لمسی – و “Hello ID” استفاده می کند. کنترل صدا. شناسه ابتکاری نور – یک چراغ نوار باریک در زیر شیشه جلو – پشتیبانی بصری را برای راننده فراهم می کند. نمایشگر واقعیت افزوده به عنوان گزینه اضافی اختیاری در دسترس است که برخی از اعلان ها را با واقعیت ادغام می کند – به عنوان مثال ، فلشهای چرخشی از سیستم ناوبری در لاین صحیح جاده قرار می گیرند. سیستم های کمکی IQ.Drive باعث آرامش بیشتر رانندگی می شوند. به ویژه دستیار سفر. نرم افزار و سخت افزار ID.6 دارای یک طراحی معماری نوآورانه است که به مشتریان امکان می دهد پس از خرید اتومبیل های خود را به روز کنند. “

بدون هیچ دکمه و سوئیچ فیزیکی

VW ID.6 قرار است اواخر امسال در دو کارخانه در چین تولید شود.

تمرکز این خودروساز آلمانی در بازار سدان جدید الکتریکی در حال حاضر بر بازار چین است ، اما انتظار می رود این خودرو بعداً به بازارهای دیگر راه یابد.

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید