فولکس واگن و معرفی ماشین الکتریکی جدید “ترینیتی”

فولکس واگن "ترینیتی"

فولکس واگن قصد دارد ماشین الکتریکی پرچمدار جدید “ترینیتی” را معرفی کند که “انقلابی در فولکس واگن” ایجاد کند.

فولکس واگن قصد دارد یک ماشین برقی پرچمدار جدید با نام “Trinity” تولید کند که به گفته مدیر عامل شرکت هربرت دیس “انقلابی در فولکس واگن ایجاد خواهد کرد.”

فولکس واگن “ترینیتی”

اکنون فولکس واگن در حال معرفی یک ماشین الکتریکی جدید “ترینیتی” است که انتظار می رود پرچمدار بعدی خودروهای برقی از این برند باشد.

مدیر عامل شرکت جزئیاتی در مورد ترینیتی ارائه نداد ، اما اظهار نظر وی به دنبال گزارش هایی از رسانه های آلمانی مبنی بر اینکه فولکس واگن قصد دارد یک وسیله نقلیه الکتریکی پرچمدار جدید را با کمک برنامه آرتمیس آئودی ، که هدف آن توسعه “یک وسیله نقلیه الکتریکی بسیار کارآمد” است ، ارائه داد.

 پرچمدار جدید "ترینیتی"

همچنین گزارش ها حاکی از آن است که این خودرو در کارخانه اصلی فولکس واگن در ولفسبورگ ساخته خواهد شد و هم اکنون می گوید که این نیروگاه متحول خواهد شد.

باتری های حالت جامد

زمان ساخت و تحویل اتومبیل الکتریکی جدید فولکس واگن “ترینیتی” دقیقاً مشخص نیست ، اما خریداران باید فعلا منتظر خبر جدید باشند زیرا احتمال دارد استفاده نهایی به سالهای 2025 و یا 2026 موکول شود. اما این جدول زمانی طولانی تر می تواند به این معنی باشد که فولکس واگن روی سلول های باتری نسل بعدی با قدرت بالا و منحصر به فرد تمرکز کرده است.

طبق جدیدترین گزارشات فولکس واگن با QuantumScape ، در حال تولید سلولهای باتری حالت جامد در یک جدول زمانی مشابه است ، و در این زمینه سرمایه گذاری و همکاری خود را آغاز کرده است.

در واقع این باتری ها می توانند وسایل نقلیه الکتریکی کارآمدتر ، با برد بیشتر و ارزان تر رادر بازار فعلی خودروها برقی ارائه دهند و تمامی شرکت های تولید کننده اتومبیل برقی در پی یافتن و به کارگیری این تکنولوژی جدید در باتری خودروهای تولیدی جدید خود هستند.

 

انقلابی در فولکس واگن

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس