آپدیت پیکاپ برقی جدید ریویان

با تحویل پیکاپ ریویان مدل R1T در مدت بیش از یک ماه ، آپدیت پیکاپ برقی جدید ریویان در سایت Experience  به روز رسانی شد که قرار است به بسیاری از سواالات بزرگ دارندگان رزرو و خریداران بالقوه پاسخ دهد. این وب سایت روند خرید ، شارژ ، خدمات و بیمه را پوشش می دهد. در ادامه به صورت اجمالی اطلاعات ذکر شده در وب سایت آورده شده است.

فرآیند خرید یک ریویان تمام برقی

ریویان خودروهای الکتریکی خود را مستقیماً به مشتریان می فروشد ، بدین معنی که هیچ نمایندگی درگیر نیست . کل مراحل خرید را می توان از طریق تلفن یا رایانه انجام داد. این شامل تأمین مالی (از طریق کمپانی ریویان می تواند تأمین شود) ، گرفتن بیمه ، رسیدگی به تجارت ، عنوان و پایان ثبت نام و تعیین زمان تحویل. ریویان وسیله نقلیه را به خانه شما تحویل می دهد و اگر مشتریان از آن رضایت نداشته باشند، می توانند خودرو خود را ظرف ۷ روز یا ۱۰۰۰ مایل برگردانند. یک راهنمای کامل به مشتریان در طی مراحل خرید و پس از آن کمک خواهد کرد.

راهنمای شارژ کردن پیکاپ برقی ریویان

شرکت تولیدی خودرو ریویان قصد دارد ۶۰۰ سایت ایستگاه شارژ با ۳۵۰۰ شارژر سریع DC در سراسر ایالات متحده و کانادا تا پایان سال ۲۰۲۳ (با انرژی تجدید پذیر) ایجاد کند. در ابتدا ، نرخ شارژ بیش از ۲۰۰ کیلووات (حدود ۱۴۰ مایل در ۲۰ دقیقه) و بیش از ۳۰۰ کیلووات در آینده خواهد بود. همچنین ۱۰،۰۰۰ مکان شارژر سطح ۲ Waypoint (11.5 کیلووات) در مکان های عمومی معروف وجود دارد. علاوه بر این ، شارژر دیواری ۱۱.۵ کیلووات-ریویان را می توان برای شارژ خانگی خریداری کرد.

 

راهنمای شارژ کردن پیکاپ برقی ریویان

سرویس دهی خودروهای ریویان

مخصولات ریویان یک پلت فرم تشخیص از راه دور ارائه می دهد که می تواند برخی مشکلات را بدون استفاده از خودرو برقی در هر جایی شناسایی و حل کند. اگر این مسئله از راه دور قابل حل نباشد ، ناوگانی از تکنسین های خدمات سیار و شبکه ای از مراکز خدمات در سراسر کشور می توانند به شما کمک کنند. این خودرو ساز همچنین از یک برنامه وام گیرنده وسیله نقلیه برخوردار است.

بیمه ارائه شده توسط ریویان

می توانید بیمه خودرو ریویان خود را از طریق سایت این شرکت خریداری کنید. در حال حاضر در ۴۰ ایالت آمریکا با برنامه گسترش در سراسر کشور این قابلیت در دسترس است. نکته جالب این است که بیمه لوازم جانبی محصولات این شرکت شما را نیز تحت پوشش قرار می دهد و در حالی که خارج از جاده هستید خودرو برقی شما همچنان در پوشش بیمه قرار می گیرد. علاوه بر این ، می توانید برنامه بیمه خود را برای پوشش خانه ، قایق ، مسافرت و سایر وسایل نقلیه خود از طریق بیمه این مجموعه ارائه دهید.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید