بهترین اتومبیل های هیبریدی و برقی آمریکا در سال 2021

بهترین اتومبیل های هیبریدی و برقی آمریکا

بهترین اتومبیل های هیبریدی و برقی آمریکا در سال 2021

بهترین اتومبیل های هیبریدی و برقی آمریکا

طبق آمارها و نظر سنجی ها خودروهای برقی Chevy Bolt و تسلا مدل Y برگزیده بهترین خودروهای برقی سال 2021 هستند.

 اخبار جهانی ایالات متحده جوایز “بهترین ماشین های ترکیبی ، پلاگین و برقی سال 2021” را منتشر کرده است. برخلاف سایر نشریات خودرویی ، بهترین اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل های هیبریدی و برقی و SUV خود را جدا از اتومبیل های سنتی و مجهز به گاز طبقه بندی می کند. به این ترتیب ، می توانیم ببینیم که چگونه هر ماشین الکتریکی در مقابل رقبای بخش خود قرار می گیرد.

با افزایش تعداد خودروهای الکتریکی باتری برقی (BEV) و پلاگین هیبریدی پلاگین (PHEV) که به بازار می آیند ، بیشتر خودروهای برقی و سدان در چنین جوایزی معرفی می شوند. در واقع ، از بین هفت وسیله نقلیه ای که به عنوان برنده خود انتخاب کرد ، چهار خودرو BEV یا PHEV هستند.

خودروهای برقی Chevy Bolt

“برای ایجاد رتبه بندی در هر یک از هفت دسته زیر ، ما نمرات کلی اخبار ایالات متحده را ترکیب کرده ایم ، شروع MSRP ، صرفه جویی در مصرف سوخت ، دامنه EV و داده های شارژ از EPA برای 73 اتومبیل هیبریدی ، هیبریدی پلاگین و برقی در صورت لزوم. برندگان بهترین ترکیب کیفیت ، ارزش و کارایی را در بخش خود دارند. “

امتیازات کلی این نشریه نظرات مطبوعات خودرو از طیف گسترده ای از رسانه ها را ترکیب می کند ، بنابراین این انتخاب ها صرفاً براساس نظرات اخبار ایالات متحده نیست. در عوض ، آنها نگاهی به آنچه کل صنعت در مورد هر اتومبیل در نظر دارد ، ارائه می دهند. فاکتورگیری در شروع MSRP ، داده های آزمایش تصادف و دامنه و کارایی ، ایده کاملی از چیدمان این اتومبیل ها به ما می دهد.

با این گفته ، اخبار ایالات متحده برندگان زیر را انتخاب کرد:

  • بهترین خودرو برقی: شورولت بولت EV
  • بهترین خودرو برقی لوکس: تسلا مدل Y
  • بهترین پلاگین هیبریدی: پلاگین هیبریدی هیوندای Ioniq
  • بهترین پلاگین هیبریدی لوکس: آئودی A7 پلاگین هیبریدی
هیوندای Ioniq در پیکربندی استاندارد هیبریدی خود ، جایزه “بهترین ماشین هیبریدی” را نیز از آن خود کرده است. دو برنده نهایی نیز هیبریدهای سنتی بودند (بدون پلاگین). جایزه “بهترین سدان هیبریدی” به Ford Escape Hybrid تعلق می گیرد.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس