فولکس واگن ID.3 هاچ بک الکتریکی مقرون به صرفه در انگلیس تولید می‌کند

فولکس واگن ، هاچ بک ، جدید

فولکس واگن تأیید کرده است نسخه های تولید سری جدید هاچ بک برقی ID.3 با قیمتی کمتر از سی هزار پوند آغاز خواهد شد. سفارش رزروشده هفت مدل از پیش پیکربندی شده هفته آینده باز می شود و انتظار می رود اولین تحویل مشتری قبل از پایان ماه اکتبر انجام شود.

به دنبال راه اندازی اولین ویرایش I.D3 فولکس واگن، که اولین نسخه از آن چهار هفته پیش با صاحبان جدید خود وارد بازار شد. مدل های جدید قطعات ارزان قیمت و متعارف تری از خط ID.3 را نشان می دهند. شش دستگاه از این اتومبیل ها از همان باتری پنجاه و هشت کیلووات ساعت و موتور الکتریکی دویست و یک اسب بخار به عنوان ID.3 نسخه اول استفاده می کنند ، اما در یکی از آنها یک باتری تقویت شده هفتاد و هفت کیلووات ساعتی ارائه می شود که بین سیصد و سی و شش مایل شارژ دارد.

فولکس واگن ، هاچ بک ، جدید

سال آینده ، فولکس واگن امیدوار است که نسخه های حتی در دسترس تر ، از جمله یک ماشین سطح پایین با باتری چهل و پنج کیلووات ساعت کوچکتر ، به این محدوده بپیوندد ، اما ارزان ترین مدل در محدوده فعلی ID.3 با عملکرد حرفه ای است. چراغ های LED ، کروز کنترل تطبیقی و رینگ های آلیاژی هجده اینچی و همچنین سنسورهای پارک جلو و عقب ، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی ده اینچی و شروع بدون کلید در برچسب قیمت 29990 پوندی گنجانده شده است. برف پاک کن اتوماتیک جلوپنجره و پریزهای USB-C در جلو و عقب نیز در زرادخانه تجهیزات ID.3 موجود است ، نیازی به ذکر نیست که صندلی های گرم شده و یک فرمان گرم که از نیروی برق برای ایجاد گرما استفاده میکند نیز تعبیه شده است.

پیش بینی شده است این خودرو مقرون به صرفه جدید تمام برقی فولکس واگن توجه دامنه زیادی از مشتریان قشر متوسط و تنوع طلب را به خود جلب کند.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس