تسلا در حال پیشی گرفتن در مسیر مسابقه ماشین برقی است و متعاقبا یک دور رکورد سرعت اتومبیل برقی منحصر به فرد در پیست معروف لاگوناسکا در کالیفرنیا ثبت کرده است.

اکنون به نظر می رسد مشهورترین مسیر ماشین های برقی اسپرت ، نوربرگ آلمان را در پیش گرفته است. همچنین گزارشاتی وجود دارد که مدل اس اصلاح شده این هفته درهفت دقیقه و بیست و سه ثانیه از رینگ نوربرگ عبور کرد ، یعنی نوزده ثانیه سریعتر از نمونه اولیه پورشه تایکان EV که دور مدار دوازده مایلی را طی می کند.

با ظهورتایسون ، ماشین تسلا در پی رقابت با آن و در حال آماده سازی مدل اس با ارتقا عملکرد است که قادر به تقویت شتاب ،  قدرت ترمز و چرخش آن برای مدت طولانی است.

به نظر می رسد طی یک سال از عرضه احتمالی آن ، تسلا در حال آزمایش نمونه های اولیه در مسابقات اتومبیلرانی معروف است. برخی از دورهایی که تسلا گزارش می دهد حتی اگر برای تغییر در کتابهای رکورد سرعت اتومبیل برقی کافی نباشد ، حداقل برای لاف زدن در اتاق یا توییت ها کافی است.

در عوض ، تسلا در پی تغییر این برداشت است که مدل اس دیگر یک نمایش تسویه حساب نیست. علاوه بر این ، اگر ماشین سریع برای فروش دارید ، آن بخشی از برنامه بازاریابی شامل سفر به “رینگ” و یک ویدیوی یوتیوب است.

به نظر می‌رسد خودروهای برقی در پیست اتومبیل رانی هم حرفی برای گفتن دارند و علاقه و اقبال چشم‌گیر مصرف کنندگان سبب شده تولید‌کنندگان خودروهای برقی در پی تولید ماشین های مسابقه الکتریکی با برد بالاتر و قدرت بیشتر باشند و این زمینه رقابت بالایی بین آن ها ایجاد کرده است. در این بازار رقابتی پر تلاطم به دست آوردن مزیت رقابتی بسیار حیاتی می‌باشد، از این جهت تسلا به شدت در پی ارتقا محصولات و مدل های موجود خود می‌باشد تا با به دست آوردن نبض فعلی بازار، اعتباری در این حیطه به دست آورد.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید