پیکاپ تسلا که زیر 50،000 دلار قیمت دارد

وانت کامیون تسلا ، کامیون آینده تسلا ، ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا

پیکاپ تسلا که زیر 50،000 دلار قیمت دارد رونمایی شد.

طبق گفته ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، پیکاپ آینده تسلا با قیمتی زیر 50 هزار دلار به فروش خواهد رسید. این رقم با توجه به این واقعیت که سایر محصولات تسلا (به غیر از مدل 3) با قیمتی بسیار بالاتر شروع می شوند ، رقمی غیرممکن به نظر می رسد.

ماسک افزود که قابلیت های پیکاپ تسلا بی نظیر خواهد بود ، اگرچه ممکن است ظاهر آن برای یک خریدار معمولی کامیون کمی بیش از حد لوکس به نظر بیاید اما کارایی و قیمت آن بسیار منحصر به فرد است.

 در واقع اگر این قیمت اعلام شده واقعی باشد ، پیکاپ تسلا راویان R1T ، کامیون های برقی فورد و دیگر رقبا را نیز شکست خواهد داد.

در گذشته ، ماسک در مورد توانایی های پیکاپ Ram اظهار داشت که در مقایسه با کامیون تسلا کم و بیش شبیه اسباب بازی خواهد بود. پیش بینی می شود برد کامیون تسلا حدود 500 مایل باشد. قرار است اواخر امسال نیز از آن رونمایی شود.

ایلان ماسک همچنین اشاره کرد که سیستم تعلیق با توجه به بار خود به صورت پویا تنظیم می شود. برقی بودن و کامیون بودن به معنای گشتاور زیادی است. در حالی که نمی توانیم بگوییم دقیقاً چقدر ، اما می توانیم اشاره کنیم که ماسک یک بار در توییتر نوشت که می تواند 300000 پوند وزن را بکشد و این حاکی از قدرت بالای این پیکاپ تولیدی جدید تسلا می‌باشد.

با توجه به تشابه ظاهری ، تعداد قابل توجهی رندر از یک پیکاپتسلا که طی چند سال گذشته تولید شده است وجود داشته است ، اما هنوزمشخص نشده است که پیکاپ واقعی چه تصویری ممکن است داشته باشد ، هرچند ماسک می گوید که این پیکاپ ترکیب نوع خاصی از ظاهر علمی تخیلی خواهد داشت و بسیار منحصر به فرد است.

 

[cycloneslider id=”53″]

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس