ورژن جدید تسلا مدل اس “Plaid” به احتمال زیاد زودتر از زمان پیش بینی شده رونمایی خواهد شد.

اخبار جدید در توییتر و فیسیوک حاکی از آن است که ورژن جدید تسلا مدل اس “Plaid” در آینده ای نزدیک قابل استفاده مصرف کنندگان خواهد بود.  با این حال ، برخی از سرنخ ها هفته گذشته ظاهر شدند ، زمانی که به گفته اینورس ، “کانال یوتیوب کیلووات فیلم هایی از نسخه جدید و آپدیت شده ماشین تسلا را به اشتراک گذاشت ، همانطور که در جاده های پالو آلتو مشاهده شد.” صرف نظر از این ، برای سفارش دهندگان Tri-Motor “Plaid” مدل اس ، تنظیم کننده آنلاین تسلا  “اواخر سال ۲۰۲۱” را به عنوان زمان تخمینی تحویل اعلام می کند. تسلا برای اولین بار در ماه اکتبر شروع به پیش خرید مدل “Plaid” اس کرد ، اما این خودروساز هنوز مشخص نکرده است که تغییرات طراحی مدل به طور دقیق چگونه است.

 گزارش شده است که “تصاویر نشان می دهد تعدادی از اصلاحات در مقابل مدل فعلی S. Gone در بسیاری از مناطق ، کروم است که به عنوان” حذف کروم “شناخته می شود ، و مجموعه ای از چراغ های جلو است. در کل بدنه کل کمی گسترده تر است. این خودرو همچنین دارای یک دیفیوزر عقب جدید است.

با این وجود ، به خاطر داشته باشید: “در ژوئیه ۲۰۱۹ ، ماسک نوشت که هیچ مدل” بازسازی شده “X یا مدل S وجود ندارد ، فقط یک سری تغییرات جزئی در حال انجام است.”

 

در هر صورت ، چیزهای فراتر از تغییرات زیبایی شناختی در Plaid مدل اس وجود دارد. “در روز باتری شرکت سپتامبر ۲۰۲۰ ، تسلا جزئیات تسلا مدل اس “Plaid” را ارائه داد. این مجموعه قرار است بیش از ۵۲۰ مایل باتری ، حداکثر سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت و شتاب ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت زیر دو ثانیه داشته باشد. تسلا ادعا می کند که این اتومبیل ۱۳۸،۴۹۰ دلاری که برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۱ تنظیم شده است ، دارای سریعترین سرعت شتاب ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت و ربع مایل از هر خودروی تولیدی است. “

 تغییراتی در عملکرد و طراحی  ورژن جدید تسلا مدل اس “Plaid” همسو با سلیقه خریداران حرفه ای علاقمند به تسلا در راه است.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید