اکنون می توانید شارژر هوشمندخانگی خودرو برقی Grizzl-E مجهز به WiFi را با انتخاب گارانتی ۳ یا ۵ ساله تهیه کنید.

در سال جدید ، به روزرسانی هیجان انگیز دیگری از کمپانی United Chargers ارائه می شود که به تازگی اعلام کرده است در محصول جدید شارژ خانگی اتومبیل برقی خود بین ۳ سال و ۵ سال گارانتی حق انتخاب وجود دارد.

از این به بعد ، خریداران می توانند نسخه های Grizzl-E Classic ، Grizzl-E Extreme Edition و Grizzl-E Avalanche Edition را با ۳ سال ضمانت برای MSRP همیشه مقرون به صرفه ۴۳۹ دلار انتخاب کنند یا ۵ سال ضمانت طولانی تر به قیمت ۴۹۹ دلار دریافت کنند. این ضمانت نامه های قابل انتخاب فقط در صورت خرید مستقیم شارژر Grizzl-E از  شرکت United Chargers در دسترس هستند. واحدهای فروش از طریق آمازون فقط با ۳ سال گارانتی ارائه می شوند.

شارژرهای هوشمند جدید مجهز به Wifi

علاوه بر ضمانتنامه های قابل انتخاب ، این مجموعه تولید کننده قیمت گذاری شارژر جدید Grizzl-E هوشمند متصل به WiFi را که همراه با برنامه های iOS و Android اختصاصی قابل سازگاری است ، و همچنین با ده ها برنامه سازگار با OCPP 1.6 که هم اکنون در فروشگاه های برنامه موجود است ، نشان می دهد. . قیمت اولیه شارژر هوشمند Grizzl-E  با نرخ ۴۷۹ دلار با ۳ سال گارانتی و ۵۳۹ دلار با ۵ سال گارانتی خواهد بود.

گرچه سال جدید به تازگی آغاز شده است ، اما شرکت United Chargers برای ماه های آینده محصولات جدید و هیجان انگیزتری نیز در برنامه کار خود دارد.

شارژرهای خانگی در مقابل ایستگاه های شارژ عمومی طرفداران بیشتری داردند زیرا مالکان خودرو برقی از این محصول استقبال بیشتری کرده اند. سهولت و دسترسی آسان یکی از ویژگی های مهم شارژرهای خانگی است و تکنولوژی پیشرفته و رو به رشد این صنعت سبب تولید جدیدترین و مجهزترین شارژها در این دسته محصولات شده و هر روزه مشتریان بیشتری را علاقمند به این حوزه میکند.

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید