شارژر هوشمندخانگی خودرو برقی Grizzl-E

شارژر هوشمندخانگی خودرو برقی

اکنون می توانید شارژر هوشمندخانگی خودرو برقی Grizzl-E مجهز به WiFi را با انتخاب گارانتی 3 یا 5 ساله تهیه کنید.

در سال جدید ، به روزرسانی هیجان انگیز دیگری از کمپانی United Chargers ارائه می شود که به تازگی اعلام کرده است در محصول جدید شارژ خانگی اتومبیل برقی خود بین 3 سال و 5 سال گارانتی حق انتخاب وجود دارد.

از این به بعد ، خریداران می توانند نسخه های Grizzl-E Classic ، Grizzl-E Extreme Edition و Grizzl-E Avalanche Edition را با 3 سال ضمانت برای MSRP همیشه مقرون به صرفه 439 دلار انتخاب کنند یا 5 سال ضمانت طولانی تر به قیمت 499 دلار دریافت کنند. این ضمانت نامه های قابل انتخاب فقط در صورت خرید مستقیم شارژر Grizzl-E از  شرکت United Chargers در دسترس هستند. واحدهای فروش از طریق آمازون فقط با 3 سال گارانتی ارائه می شوند.

شارژرهای هوشمند جدید مجهز به Wifi

علاوه بر ضمانتنامه های قابل انتخاب ، این مجموعه تولید کننده قیمت گذاری شارژر جدید Grizzl-E هوشمند متصل به WiFi را که همراه با برنامه های iOS و Android اختصاصی قابل سازگاری است ، و همچنین با ده ها برنامه سازگار با OCPP 1.6 که هم اکنون در فروشگاه های برنامه موجود است ، نشان می دهد. . قیمت اولیه شارژر هوشمند Grizzl-E  با نرخ 479 دلار با 3 سال گارانتی و 539 دلار با 5 سال گارانتی خواهد بود.

گرچه سال جدید به تازگی آغاز شده است ، اما شرکت United Chargers برای ماه های آینده محصولات جدید و هیجان انگیزتری نیز در برنامه کار خود دارد.

شارژرهای خانگی در مقابل ایستگاه های شارژ عمومی طرفداران بیشتری داردند زیرا مالکان خودرو برقی از این محصول استقبال بیشتری کرده اند. سهولت و دسترسی آسان یکی از ویژگی های مهم شارژرهای خانگی است و تکنولوژی پیشرفته و رو به رشد این صنعت سبب تولید جدیدترین و مجهزترین شارژها در این دسته محصولات شده و هر روزه مشتریان بیشتری را علاقمند به این حوزه میکند.

 

[cycloneslider id=”57″]

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس