شارژ خودکار و هوشمند آلفا مخصوص تمام وسایل نقلیه برقی

شارژ خودکار و هوشمند آلفا

شارژ خودکار و هوشمند آلفا مخصوص تمام وسایل نقلیه برقی می‌باشد.

شارژ خودکار و هوشمند آلفا با امکان نصب و تعویض سری های مختلف تعبیه شده در پیکیج خود سبب ایجاد امکان استفاده تمام وسایل نقلیه برقی جهت شارژ خانگی می‌باشد.شارژر وسایل نقلیه الکتریکی آلفا آخرین سری از EVSE پرقدرت از شرکت United Chargers است که همگی از نوع کانادایی ساخته شده و کارایی متنوعی را با قیمت های مناسب ارائه می دهند.

آلفا یک شارژر هوشمند 40 آمپر متصل به WiFi است که دارای ویژگی ها و عملکردهایی است که در حال حاضر در سایر تجهیزات شارژ خودرو برقی خانگی موجود نیست. شاید برجسته ترین و منحصر به فردترین ویژگی آلفا صفحه نمایش لمسی 7 اینچی روشن آن باشد. به علاوه صفحه واضح و روشن آن نیز با دوام است ، زیرا توسط شیشه Gorilla Glass 4 میلی متر محافظت می شود. رابط کاربری مستقیم آلفا به دارندگان این امکان را می دهد تا کارهای فراتری از شارژ کردن وسایل نقلیه الکتریکی انجام دهند.

برنامه هایی برای تغییر نحوه تعامل با شارژر خودرو برقی

آلفا برای دسترسی به برنامه های از قبل بارگیری شده خود به چنین صفحه ای نیاز دارد که به مشتری اجازه می دهد تا یک پین 4 رقمی برای باز کردن قفل واحد ، برنامه ریزی جلسات شارژ ، مشاهده گزارشات تاریخ شارژ ، مشاهده تحویل برق در زمان واقعی از جمله ولتاژ خط و کیلووات ساعت تجمعی تنظیم کند.

در حالی که این واحد با برخی برنامه ها مانند این برنامه های از قبل بارگیری شده ارائه می شود ،  مجموعه موفق United Chargers نوید به روزرسانی های ماهانه OTA را می دهد که برنامه های بیشتری را اضافه می کند. دارندگان آلفا همچنین می توانند از فروشگاه برنامه ای بازدید کنند که در آینده نزدیک میزبان برنامه های شخص ثالث خواهد بود. آلفا دارای ویژگی هایی است که امروزه در هیچ تجهیزات شارژ خانگی خودرو برقی موجود نیست و نحوه تعامل دارندگان خودرو برقی با تجهیزات تأمین وسایل نقلیه الکتریکی خود را تغییر خواهد داد.

همانطور که United Chargers به انتشار آلفا در آوریل 2021 نزدیکتر می شود ، اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های شارژ هوشمند منتشر می کند.

وسایل نقلیه برقی

یکی دیگر از ویژگی های بسیار منحصر به فرد آلفا این است که کاور به راحتی برداشته می شود و در صورت تمایل می توان آن را با کاور رنگ دیگری جایگزین کرد.  شرکت United Chargers این مدل را همرا دو کاور ، یک مشکی و دیگری رنگی است که مشتری انتخاب می کند، ارائه میدهد. در حال حاضر ، این سه گزینه زرد ، آبی و سبز هستند. آلفا تنها تجهیزات تأمین وسایل نقلیه الکتریکی است که به شما امکان می دهد ظاهر آن را متناسب با سبک خود تغییر دهید.

آلفا با OCPP سازگار است و توانایی اجرای هرگونه نرم افزار شبکه بر روی آن را دارد (حتی بیش از یک بار در هر دفعه). همچنین دارای توان خروجی قابل تنظیم برای مطابقت با مداری است که روی آن نصب کرده اید. این تنها شارژر وسیله نقلیه الکتریکی است که به شما امکان می دهد تغذیه را از دو طریق تنظیم کنید ، یا با تنظیم سوئیچ داخلی DIP یا با رابط صفحه لمسی.

اگرچه آلفا دارای تصاویر بصری بسیار خوبی است ، اما آنچه در داخل آلفا وجود دارد و واقعاً منحصر به فردترین ویژگی تجهیزات تأمین وسایل نقلیه الکتریکی محسوب می شود، این است که این مدل شارژر خانگی دارای یک کامپیوتر داخلی است که دارای قدرت محاسبه برای پردازش بار زیاد است و این باعث می شود قابلیت های اضافی آلفا تقریباً بی پایان باشد.

آلفا مانند دیگر شارژر تولیدی این مجموعه ، Grizzl-E ، می تواند 40 آمپر (10 کیلووات) را به یک وسیله نقلیه الکتریکی تحویل دهد و برای این کار باید در یک مدار اختصاصی 50 آمپر باشد. با این حال ، اگر توانایی افزودن یک مدار اختصاصی 50 آمپر به گاراژ خود را ندارید ، می توانید در صورت لزوم برق را تا 16 آمپر (3.3 کیلووات) کاهش دهید. آلفا به همراه یک پلاگین NEMA 14-50 ارائه می شود ، اما اگر مشتری ترجیح دهد و سیم آن را ببندد به راحتی قابل جدا شدن نیز است.

 

ایستگاه‌های شارژ

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس