پورشه از تایکان کراس توریزمو رونمایی کرد. یک نسخه کاربردی ۹۰،۰۰۰ دلاری از عملکرد ماشین الکتریکی جدید

پورشه تایکان کراس توریزمو

پورشه رسماً از تایکان کراس توریزمو رونمایی می کند: یک نسخه کاربردی ۹۰،۰۰۰ دلاری از عملکرد منحصر به فرد ماشین الکتریکی که بر اساس آن ساخته شده است.

نسخه کاربردی

پورشه تایکان کراس توریزمو ابتدا مفهومی بود که خودروساز آلمانی پس از رونمایی از تایکان بر روی آن متمرکز شد. واکنش بسیار مثبتی نسبت به این مفهوم وجود داشت که در آن زمان هم خود پورشه نیز اذعان کرد. در سال ۲۰۱۸ ، این خودروساز آلمانی آخرین نسخه این مدل ماشین را با ورژن تمام الکتریکی به ثبت رساند. تولید این مدل جدید و خارق العاده در ابتدا قرار بود اواخر سال ۲۰۲۰ انجام شود ، اما بعداً به سال ۲۰۲۱ موکول شد. در حال حاضر پورشه در حال رونمایی از نسخه تولیدی کراس توریزمو است که اواخر امسال وارد مرحله تولید خواهد شد.

نسخه کراس توریزمو دارای یک خط سقف بلندتر و مسطح تر در مقایسه با نمونه سدان خود است و در نتیجه فضای بیشتری در داخل وجود دارد. از نظر تعداد و ابعاد، ما در مورد فضای قسمت بالایی ۰.۳۵ اینچی اضافی در جلو و ۳.۶۲ اینچ برای صندلی عقب صحبت می کنیم. ویژگی‌های جدید به شکل ظاهری جدید و فضای بار بیشتری منجر می‌شود. بسته به نسخه ، تا ۱۵.۷ فوت مکعب و تا ۴۲.۸ فوت مکعب با صندلی های عقب .

فضای داخلی ، کراس توریزمو را به یک وسیله نقلیه کاربردی تر ازمدل قبلی تایکان تبدیل کرده است. اما این ویژگی پورشه که لزوماً به عنوان وسیله نقلیه آفرود شناخته نمی شود ، در شرایط مختلف باعث کاربردی تر شدن این خودرو نیز می شود. از ویژگی های آن ۲۰ میلی متر (۰.۷۸ اینچ) ارتفاع سواری بالاتر است که می تواند از طریق سیستم تعلیق استاندارد هوا بیشتر شود و حتی یک “پکیج طراحی جاده ای” وجود دارد که روکش بدنه را اضافه می کند و ارتفاع سواری را ۱۰ میلی متر افزایش می دهد ( ۰.۳۹ اینچ).

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید