پیکاپ الکتریکی شرکت آلفا موتور

پیکاپ الکتریکی شرکت آلفا موتور

Alpha Motor Corporation © 2021. All Rights Reserved.


پیکاپ الکتریکی شرکت آلفا موتور

شرکت آلفا موتور ، یک شرکت نوپای وسایل نقلیه الکتریکی مستقر در کالیفرنیا ، پیکاپ برقی Wolf خود را فاش کرد. این سومین خودرو برقی شرکت است ، Ace Coupe و Jax CUV قبلاً رونمایی شده اند.

وسایل نقلیه الکتریکی

برخلاف برخی از پیکاپ های برقی موجود (GMC Hummer EV و Rivian R1T) ،این مدل جدید پیکاپ قیمت مقرون به صرفه ای دارد. پیکاپ تمام الکتریکی آلفا wolf با قیمت 36000 دلار شروع می شود و این بدون مشوق مالیاتی است. اگرچه ، این وسیله نقلیه  برقی به ظاهر مدل قدیمی برای کسانی ساخته شده است که به بیش از دو صندلی احتیاج ندارند و از خارج شدن از مسیرهای پر پیچ و خم لذت می برند.

پیکاپ برقی Wolf

Wolf با پیکربندی های تک موتور ، چرخ جلو یا دو موتوره و چهار چرخ متحرک ارائه می شود. این خودروساز برقی ادعا می کند که یک محدوده رانندگی 250 – 275 مایل و ظرفیت یدک کشی 3000 پوند دارد. ظرفیت حمل و نقل تبلیغ نمی شود اما طول تخت حدود پنج و نیم فوت است که تقریباً با اکثر پیکاب های کابین خدمه برابر است – اما یک صندوق عقب نیز وجود دارد. کامیون برقی در سرعت 6.2 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت می رسد.

به نظر می رسد آلفا در مورد اندازه بسته باتری برای Wolf صحبت نکرده است یا هنوز نمی خواهد اندازه دقیق آن را فاش کند ، اما بین 75 تا 85 کیلووات ساعت خواهد بود. سرعت شارژ اعلام نشده است ، اما کامیون دارای “شارژر سریع” و همچنین یک سیستم خنک کننده و گرمایش باتری است.

آلفا Wolf دارای فضای داخلی زیبایی است که دارای یک خوشه ابزار دیجیتال ، صندلی های مجلل ، سیستم صوتی برتر ، اتصال بلوتوث و یک صفحه لمسی بزرگ مرکزی است که به نظر می رسد شبیه Ford Mustang Mach-E است. چهار پورت USB و یک کنسول مرکزی به جای صندلی وسط وجود دارد. این شرکت می گوید فضای داخلی “برای قابلیت تعویض” طراحی شده است.

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس