هوندا موتور سیکلت برقی با ویژگی منحصر به فرد تولید می‌کند

موتور جدید برقی

هوندا موتور سیکلت برقی با ویژ‌گی منحصر به فرد تولید می‌کند

هوندا به تازگی یک موتور سیکلت برقی را که یک پهپاد داخلی در قسمت انتهایی خود دارد، ثبت اختراع کرده است. این فناوری بسیار جالب توجه است که هوندا می خواهد یک مینی پهپاد را در انتهای یک موتور سیکلت برقی تعبیه کند.

بر اساس نمودارها و توضیحات موجود در گواهی ثبت اختراع این محصول جدید هوندا، هواپیمای بدون سرنشین کوچک یک کوادکوپتر است که در یک جعبه در قسمت انتهایی موتور تعبیه خواهد شد.

جعبه در قسمت تحتانی به طور معمول بسته می شود ، شاید در صورت عدم استفاده ، قابلیت عملکرد قفسه را داشته باشد. اما هنگامی که فعال می شود ، جعبه در قسمت انتهایی باز می شود و به هواپیمای بدون سرنشین مستقل اجازه پرواز جلوتر از موتور سیکلت را می دهد.

پس از باز شدن جعبه قیمت انتهای موتور سیکلت ، این پهپاد با گسترش روتورهای خود ، محدوده پرواز خود را گسترش می‌دهد. این پهپاد به علاوه توانایی هدایت و بازگشت به موتورسیکلت را دارد که به خود موتورسیکلت اجازه می دهد فقط بر روی حرکت دوچرخه خود تمرکز کند.

شرح هوندا از محصول جدید خود شامل چند دلیل است که تصورات علاقه مندان را شکل می‌دهد.
در ابتدا هوندا ادعا می کند که می توان از این پهپاد برای انتقال باتری های قابل تعویض رفت و برگشت موتور سیکلت برقی استفاده کرد.

پیکربندی موتورسیکلت الکتریکی Zero FXS با دو باتری قابل تعویض 3.6 کیلووات ساعت پیش بینی شده است. اما وزن هر یک از آنها حدود 42 پوند (19 کیلوگرم) است .
از طرف دیگر ، هوندا یک مورد استفاده دیگر برای این محصول جدید پیشنهاد می‌کند که تا حدودی واقع بینانه تر به نظر می‌رسد و آن یک هواپیمای بدون سرنشین ترافیکی است.این کاربرد بسیار منطقی تر به نظر می‌رسد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس