هارلی دیویدسون از شرکت جدید دوچرخه برقی رونمایی نمود

شرکت جدید دوچرخه برقی , هارلی دیویدسون , شرکت چرخه سری یک , دوچرخه های برقی خانگی

هارلی دیویدسون از شرکت جدید دوچرخه برقی و اولین مدل خیره کننده آن رونمایی نمود.

بیش از دو سال است که هارلی دیویدسون وعده دوچرخه های برقی خانگی خود را می دهد و امروز سرانجام سازنده موتور سیکلت برند بار اند شیلد ( bar-and-shield) اولین دوچرخه برقی اختصاصی جدید خود را که به عنوان شرکت چرخه سری یک شناخته می شود ، رونمایی کرد.
نام این مارک تجاری ادای احترامی به اولین موتورسیکلتی است که تاکنون توسط هارلی دیویدسون در سال 1903 ساخته شده است ، به نام “سری یک”.
همانطور که مدیر برند شرکت چرخه سری یک “آرون فرانک” در طی بیانیه ارسالی به الكترك توضیح داد:

وقتی هارلی-دیویدسون در سال 1903 برای اولین بار دو چرخ را به برق وصل کرد ، این امر برای همیشه نحوه حرکت جهان را تغییر داد. با الهام از چشم انداز کارآفرینی بنیانگذاران هارلی دیویدسون ، امیدواریم که بار دیگر نحوه حرکت دوچرخه سواران و کنجکاو دوچرخه سواری در سراسر جهان را با یک سری جدید دوچرخه الکترونیکی تغییر دهیم.

برند جدید دوچرخه الکترونیکی از H-D در واقع به عنوان یک پروژه زمینه ای در مرکز توسعه محصول هارلی دیویدسون آغاز به کار کرد.

همانطور که شرکت توضیح داد ، آنها کار خود را با “گروه کوچکی از علاقه مندان به موتورسیکلت و دوچرخه سواری ماجراجویانه آغاز کردند که با تمرکز برای طراحی و توسعه یک دوچرخه الکترونیکی متناسب با نام هارلی-دیویدسون کار می کردند.”

در نهایت ، آنها تصمیم گرفتند همراه با H-D مارک تجاری را به یک شرکت اختصاصی دوچرخه برقی تبدیل کنند که می تواند صرفاً بر روی ارائه یک محصول و تجربه دوچرخه الکترونیکی برتر تمرکز کند.

شرکت جدید دوچرخه برقی , هارلی دیویدسون , شرکت چرخه سری یک , دوچرخه های برقی خانگی

سری یک در مارس 2021 رسماً اولین مدل های دوچرخه برقی خانگی خود را برای مصرف کنندگان به نمایش می گذارد. در حال حاضر ، این شرکت اولین نمونه مفهومی خود را به نمایش می گذارد ، که برند آن مفهوم “یک تمرین سبک سازی ، نه لزوماً برای تولید انبوه” در نظر گرفته شده است.

[cycloneslider id=”19″]

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس