جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021

جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021 ، رونمایی e-moto موتور ، موتور سیکلت برقی

جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021 رونمایی شد.

به نظر می رسد اکنون 2021 سال جدید سال رونمایی e-moto موتور است و جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021 معرفی شوند.

موتور سیکلت برقی Verge TS

 طراحی جذاب این موتور سیکلت در واقع شامل یک چرخ عقب بدون سرنشین به سبک Tron است. اما نقطه مثبت این است که چرخ نه تنها بدون اشکال است – بلکه یک موتور الکتریکی 80 کیلووات و 1000 نیوتن متر نیز در لبه آن قرار دارد. این باعث می شود که کل فریم مرکزی برای باتری ها باز باشد و این به Verge TS کمک می کند تا محدوده 300 کیلومتری (186 مایل) را بدست آورد.

قرار بود تولید در فنلاند در سال 2020 آغاز شود. علی رغم اینکه این شرکت در طول سال به پیشرفت خود ادامه می دهد ، اما 2021  سالی است که سرانجام موتورسیکلت برقی Verge TS را می بینیم .

[cycloneslider id=”55″]

موتور سیکلت برقی Volcon Grunt

انتقال از فنلاند به ایالات متحده ما را به Volcon Grunt می رساند ، اولین وسیله نقلیه تولید شده توسط استارت آپ جدید الکتریکی Volcon مستقر در آستین که قرار است تولید شود و در زمره جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021 قرار خواهد گرفت.

این دوچرخه دارای یک موتور 37 کیلوواتی و دو تایر چرخی است که به ندرت در موتور سیکلت دیده می شود و به آن کمک می کند تا از روی شن و ماسه و زمین های شل و شناور عبور کند.

سرعت Grunt قانونی نخواهد بود ، اما باید با سرعتی بیش از 96 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) و برد تا 100 مایل (160 کیلومتر) بسیار سرگرم کننده و مهیج باشد.

محاسبه در سرعت های کندتر به این رتبه بندی بلند برای یک دوچرخه نسبتاً کوچک کمک می کند. اما بیشتر موتور سواری های آفرود با سرعت بسیار کندتری نسبت به کروز بزرگراه انجام می شود ، بنابراین ممکن است درجه برد حتی  در حالت نصف دقیق باشد.

جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021 ، رونمایی e-moto موتور ، موتور سیکلت برقی

موتور سیکلت برقی Kymco RevoNEX

Kymco RevoNEX ما را در سراسر جهان به تایوان می رساند و در واقع دومین موتور سیکلت برقی در اندازه کامل است که توسط KYMCO طراحی شده است جزو جدیدترین نسخه های موتورسیکلت برقی در سال 2021 میباشد.

در واقع این شرکت SuperNEX نسخه سریعتر خود را در نمایشگاه موتور سیکلت EICMA میلان رونمایی کرد.  این ابر موتور دوچرخه برقی به زودی در جاده حرکت می کند ، و هنگامی که KYMCO با رونمایی از RevoNEX در همان نمایشگاه در سال 2019 پیگیری کرد ، سرانجام احساس کردم که ممکن است واقعاً شاهد تولید یک موتورسیکلت برقی از KYMCO باشیم.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس