لامبورگینی Urus پلاگین هیبرید

به نظر می‌رسد که سدان نسخه اسپرت لامبورگینی پلاگین هیبریدی عملکرد بالایی را نیز به همراه خواهد داشت. لامبورگینی چندین بار در حال آزمایش و تغییرات جزئی در مراحل مختلف تولید قرار گرفت و طبق گزارش جدید این خودرو در سال ۲۰۲۲ به دست مصرف کننده خواهد رسید. انتظار می رود نمونه تجدید نظر شده این سدان پیشرفته باعث افزایش مشتریان شود زیرا این شرکت ظاهراً در حال برنامه ریزی برای یک نسخه هیبریدی پلاگین و به علاوه یک Sport RS غیر الکتریکی است.

از ویژگی های جالب توجه این خودروی جدید می‌توان به یک موتور شش سیلندر یا هشت سیلندر اشاره کرد،همچنین ادعا شده که قدرت موتور آن تا ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید خواهد کرد. البته این موتور با یک موتور الکتریکی کار می کند تا در نهایت خروجی ترکیبی ۸۲۰ اسب بخار را ارائه دهد.

 

 لامبورگینی پلاگین هیبریدی

همانند تمام وسایل نقلیه متصل به سیستم متعارف که از تنظیمات پلاگین هیبریدی استفاده می کنند ،Urus وزن بالایی خواهد داشت. به نظر می‌رسد که این مقدار ۵۵۱ پوند (۲۵۰ کیلوگرم) باشد و نسبت به مدل V8 موجود وزن بیشتری دارد. این مقدار باعث می شود قبل از افزودن ویژگی های اختیاری موجود ، ۵۴۰۱ پوند (۲۴۵۰ کیلوگرم) مد نظر قرار گیرد.

درباره Urus Sport RS که هنوز تایید نشده است ، جزئیات کمتری در دسترس است. گفته می شود که قدرتی معادل ۶۷۵ اسب بخار را ارائه می دهد که معادل قدرت ۲۵ اسب بخاری نسبت به مدل فعلی ارتقا داشته است. این می تواند از نسخه به روز شده موتور توئین V8 توربوی  ۴.۰ لیتری استفاده کند و ممکن است کمی گشتاور بیشتری از ۶۲۷ پوند فوت (۸۵۰ نیوتن متر) نیز در Urus معمولی داشته باشد.

بر طبق اطلاعات موجود در واقع نسل بعدی Urus تا سال ۲۰۲۸ به تأخیر افتاده است و ما عملا تا سال ۲۰۲۵ شاهد جایگزینی Huracan نخواهیم بود. ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید