تسلا 3 ، پورشه تایکان توربو را در مسابقه استقامتی 500 کیلومتری شکست داد!

تسلا 3 ، پورشه تایکان ، استقامت ، مسابقه ، توربو

سرانجام توانایی پیمایش و ظرفیت شارژ تسلا 3 به آن برتری متمایزی بخشید!

پورشه تایکان توربو استقامت خود را در مسابقات اتومبیلرانی 500 کیلومتری (311 مایلی) اخیر نشان داد. این رویداد “Igninis ON” یا با “لیتوانی آشنا شو” در دُروسکینینکای لیتوانی برگزار شد. علی‌رغم صحبت‌های زیاد در مورد برآورد دامنه پیمایش ناامید کننده تایکان توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده آمریکا ، این پورشه برقی مسیر مسابقه را به صورت چشمگیری در 5 ساعت 47 دقیقه و 14 ثانیه به پایان رساند. تنها کمی بیش از یک دقیقه زودتر ، یک تسلا مدل 3 از خط پایان در موقعیت اول عبور نمود. زمان رسمی تسلا 5 ساعت 46 دقیقه و 7 ثانیه بود. این نخستین باری بود که تسلا در این آزمون استقامت معتبر خودروی برقی شرکت کرد.

بر اساس اعلام آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده آمریکا ، پورشه تایکان فقط 201 مایل (323.5 کیلومتر) پیمایش دارد. با این حال ، بسیاری از مصرف کنندگان قبلاً ثابت کرده‌اند که این خودرو می‌تواند خیلی بیشتر از این محدوده با یک بار شارژ بپیماید. علاوه بر این ، پورشه برقی به خاطر داشتن حداکثر ظرفیت شارژ بالاتر از سایر خودروهای برقی مورد حمایت قرار گرفته است.

طبق گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده آمریکا ، تسلا 3 برد بلند قادر است 518 کیلومتر (322 مایل) پیش از نیاز به شارژ مجدد بپیماید. گرچه برخی از مصر کنندگان ثابت کرده‌اند که این خودرو می‌تواند این ادعا را محقق سازد ، بسیاری از گزارش‌ها حاکی از آن است که تسلا 3 ممکن است نتواند به این محدوده دست یابد.

در جریان مسابقه …

پایگاه Teslarati اعلام نمود که تیم تسلا 3 در جریان این مسابقه 500 کیلومتری ، یک بار خودرو را شارژ نمودند. روی کاغذ ، تسلا 3 نمی‌تواند به سرعت تایکان شارژ شود! هرچند که در اینجا تعداد زیادی متغیر اثر گذارند. با این وجود؛ تنها 29 دقیقه برای شارژ مجدد لازم بود. مطمئن نیستیم که تسلا 3 توسط یک سوپر سارژر شارژ شده باشد ولی اطمینان داریم که سوپر سارژر V3 جدید مورد استفاده قرار نگرفته است.

Artūras Stelionis ، یکی از اعضای تیم تسلا 3 گفت:

ما مدت‌ها پیش بازخوردهای خوبی در مورد این مسابقه شنیده بودیم ، ولی ما برای اولین بار در این رویداد شرکت کردیم. در همان زمان ، نخستین تسلا نیز شرکت نمود. من واقعاً از این رویداد لذت بردم. همچنین ما نیز برای شرکت کردن سایر همکاران نیز تلاش خواهیم کرد. نه فقط به این دلیل که در حال حاضر موفق به کسب مقام اول شده‌ایم. جذابیت بالا ، تعادل کامل ، نیاز به جستجوی منطقی‌ترین راه حل‌ها ، یک بخش رقابتی و جذابیت فوق‌العاده ، که به شما امکان می‌دهد تا با طبیعت این صنعت و زوایای بی نظیر آن بهتر آشنا شوید.

 

ایستگاه‌های شارژ

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس