نگاهی دقیق به جدیدترین نمونه اولیه کامیون نیمه برقی تسلا

شروع پیش تولید نمونه اولیه کامیون نیمه برقی تسلا کاملاً جدید بین کارخانه Tesla’s Fremont و Gigafactory Nevada آغاز شده است.

نمونه اولیه کامیون نیمه برقی تسلا

هنگام رونمایی از کامیون نیمه برقی تسلا  سال ۲۰۱۷ ، این خودروساز گفت که این کامیون برقی در سال ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود.

پس از چند تأخیر و وقفه پیش آمده در روند تولید و رونمایی،در حال حاضر تسلا در مورد “تولید کم حجم در اواخر سال ۲۰۲۰” صحبت کرد ، اما متعاقبا جدول زمانی به سال ۲۰۲۱ منتقل شد.

هفته گذشته در گزارش درآمد تسلا ، مدیر عامل آن ایلان ماسک گفت کهکامیون نیمه برقی آماده تولید است ، اما اذعان کرد که این خودروساز در حال حاضر نمی تواند به تولید حجم بالا برسد البته تا زمانی که تسلا تولید سلول باتری ۴۶۸۰ را افزایش دهد.

این خودروساز در ابتدا گفت که نسخه های تولیدی این محصول جدید که کامیون های کلاس ۸ با وزن ۸۰۰۰۰ پوند هستند.  با ظرفیت های، به ترتیب ۳۰۰ مایل و ۵۰۰ مایل گزینه ای با قیمت ۱۵۰،۰۰۰ و ۱۸۰،۰۰۰ دلار ارائه خواهند شد. اگر چه ، ایلان ماسک اظهار کرد که آنها در طی آزمایشهای متعدد فرصت هایی برای گسترش این دامنه پیدا کرده اند که در ادامه روند تولید اعمال خواهد شد.

اخیراً مدیر عامل تسلا اعلام کرده است که نسخه تولیدی تسلا نیمه برقی نزدیک به ۶۰۰ مایل برد خواهد داشت.

شروع پیش تولید

نمونه اولیه جدید تسلا نیمه برقی

 طی دو سال گذشته فقط دو نمونه اولیه از تسلا نیمه برقی برای عموم رونمایی شده است. ، اما اکنون تسلا نمونه جدیدی تولید کرده است.

به نظر می رسد وسیله نقلیه جدید بسیار شبیه به دو نمونه اولیه است ، اما دربرگیرنده برخی اصلاحات جزئی در طراحی نیز می‌باشد.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید