نام تجاری کیا با آرم جدید در اوایل سال ۲۰۲۱ با ارایه طرح اس خودروهای برقی راه اندازی خواهد شد.

کیا اخیراً کیفیت و تنوع محصولاتش  را به خصوص در آمریکا ارتقا داده است. این برند اخیراً تعدادی وسیله نقلیه عالی مانند کراس اوور تلوراید ، سدان کی پنج ، سلتوس ، سورنتو بازسازی شده و بسیاری دیگر را به بازار عرضه کرده است. اما این هجوم چشمگیر محصول تنها بخشی از آن چیزی است که مدیرعامل جهانی کیا ، هو سونگ سانگ ، آن را “طرح اس” می خواند.

نام تجاری کیا با آرم جدید اوایل سال آینده رسماً با طرح اس ( اس ابتدای کلمه shift ) ارائه می شود. بر اساس گزارشی از اخبار خودرو ، سونگ می خواهد این برند “پویاتر ، شیک و مبتکر” باشد و با تأکید بیشتر بر خودروهای برقی. کیا وعده داده تا سال ۲۰۲۵ حداقل یازده دستگاه خودروی الکترونیکی تولید کند که بخشی از آن با سرمایه گذاری عظیم بیست و پنج میلیارد دلاری پشتیبانی می شود.

سانگ در مصاحبه ای گفت: “ما باید خود را با اقدامات مقابله ای پیشرفته آماده کنیم.” “ما سعی خواهیم کرد هدف جدید مشتری خود را همراه با راه اندازی مجدد نام تجاری خود تنظیم کنیم.”

خودروهای برقی آینده کیا با یک پلتفرم و مقیاس الکتریک-جهانی جدید بنا می شوند که با هیوندای مشترک است. با وجود زیربناهای مقرون به صرفه ، این برند انتظار دارد که خودروهای الکتریکی خود حداقل بیست درصد از فروش جهانی را تا سال ۲۰۲۵ و حتی بیشتر از آن را تا سال ۲۰۲۹ از آن خود کنند.

بخشی از این راه اندازی مجدد نام تجاری همچنین شامل یک آرم جدید است که این شرکت برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در اتومبیل مفهومی Imagine برقی پیش نمایش کرد. این برند ورود آرم جدید را در ماه فوریه به طور رسمی تأیید کرد زیرا پرونده های ثبت اختراع به بیرون درز کرده است و اکنون می گوید که ظاهر جدید سال آینده اولین بار روی یک وسیله نقلیه تولیدی ظاهر خواهد شد.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید