کارخانه OLA در هر 2 ثانیه یک وسیله نقلیه برقی تولید می‌کند

کمپانی جدید

کارخانه OLA در هر 2 ثانیه یک وسیله نقلیه برقی تولید می‌کند

کارخانه OLA الکتریک به تازگی شروع به ساخت مگا کارخانه اسکوتر برقی کرد که توانایی تولید تعداد 2 میلیون اسکوتر در یک سال با سرعت 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) را دارا می‌باشد. این کارخانه نه تنها وسایل نقلیه سبز تولید می‌کند ، بلکه تشکیلات و ماشین آلات تولیدی کارخانه نیز بدون ذره ای تولید گاز دی اکسید کربن می‌باشند.

این تشکیلات در حال حاضر در ایالت تامیل نادو در جنوب هند در دست ساخت است ، کارخانجات تولیدی OLA در زمینی به مساحت 500 هکتار (2 کیلومتر مربع) ساخته شده است. پیش بینی می شود که کارخانه 10 هزار شغل فراهم کند و تولید اسکوترهای برقی که فاز اول تولیدات آن محسوب می‌شود تا ژوئن آغاز شود.

در فاز اول ظرفیت تولید سالانه 2 میلیون اسکوتر برقی در سال مشاهده می شود ، اما در فاز 2 این ظرفیت تا سال 2022 به 10 میلیون افزایش خواهد یافت. پس از رسیدن به ظرفیت کامل با 10 خط تولید ، مجموعه تولیدی تمام الکتریک OLA انتظار دارد که به تولید وسایل نقلیه برقی متنوع تر با سرعت بالا دست یابد.

این کارخانه مسیر آزمایشی خود را در داخل مجموعه قرار خواهد داد ، که امکان آزمایش نهایی وسیله نقلیه الکتریکی حتی در شرایط آب و هوایی دشوار را نیز فراهم می کند. همچنین بدون انتشار گازهای گلخانه ای ، این اسکوترهای برقی می توانند با خیال راحت در داخل منزل کار کنند ، برخلاف اسکوترهای مجهز به گاز.

 

این کارخانه تا حدود زیادی خودکار خواهد بود و 3000 ربات مجهز به هوش مصنوعی در کنار هزاران کارمند در آن مشغول به کار خواهند بود.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس