جنرال موتورز به کمک کیت تبدیل جدید از بلیزر برقی ۱۹۷۷ خود رونمایی می‌کند

بلیزر برقی ۱۹۷۷ , جنرال موتورز , کیت تبدیل خودرو به خودرو برقی

جنرال موتورز از بلیزر برقی کا ۵ سال ۱۹۷۷ خود مجهز به باتری‌های خودرو برقی شِوی بولت رونمایی می‌کند، باید قدردان کیت تبدیل خودرو به خودرو برقی این شرکت بود که در راه بازار است.

سال گذشته ، جنرال موتورز از طرح مفهومی پیکاپ شکاری تمام برقی خود با دو باتری بولت که در یک پکیج به صورت ای‌کِرِیت برای کیت‌های تبدیل آسان قرار داده شده‌اند، رونمایی نمود.

در آن زمان ، خودروساز بیشتر به عنوان یک مفهوم در مورد سیستم صحبت می کرد ، اما اکنون در مورد ساخت کیت تبدیل خودرو به خودرو برقی پس از تقاضای زیاد خریداران احتمالی صحبت می کند.
راس ابلنز ، مدیر مهندسی ، عملکرد و مسابقه شرکت شورولت ، در مورد رونمایی از طرح مفهومی پیکاپ الکتریکی ای-۱۰ اظهار داشت:

“دقایقی پس از اینکه شورولت طرح مفهومی ای-۱۰ را نمایش داد ، بلافاصله مشتریان تماس گرفتند تا بپرسند که چه زمانی می توانند پروژه تبدیل وسیله نقلیه خود را به خودروی برقی آغاز کنند.”

اکنون ، شرکت خودرو سازی جی ام در واقع قصد دارد کیت‌های تبدیل خودرو برقی خود را از طریق عملکرد شرکت شورولت بفروشد:

” شورولت در برنامه زنده لاس وگاس ، بلیزر کا ۵ سال ۱۹۷۷ مجهز به پیشرانه تمام برقی خود را به نمایش خواهد گذاشت. بلیزر برقی کا ۵ سال ۱۹۷۷ اثباتی از عملکرد کیت الکتریکی و کروز است که شرکت شورولت قصد دارد در نیمه دوم سال 2021 بفروش برساند”

جنرال موتورز همچنین در نظر دارد با استفاده از سیستم جدید باتری اولتیم خود یک بسته با عملکردی بالاتر تولید کند.

تبدیل طرح نوستالژیک بلیزر 1977 به ماشین برقی مدرن امروزی به مدد کیت تبدیل سبب شده که بسیاری از علاقه مندان به بلیزر  مشتاقانه در انتظار ورود آن به بازار فروش باشند. این مدل قدرتمند قدیمی بلیزر رقیب بسیار جدی پیکاب های برقی موجود در بازار خواهد بود.

در اینجا چند تصویر از آنچه اکنون ” بلیزر برقی کا ۵ سال ۱۹۷۷” نامیده می شود آورده شده است:

[cycloneslider id=”21″]

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس