ششمین خودرو برقی کیا رونمایی شد

کیا اولین تصاویر از ششمین خودرو کاملاً الکتریکی خود را بر اساس پلت فرم وسایل نقلیه تمام الکتریکی مدولار هیوندای E-GMP منتشر کرد ، که با Ioniq 5 که اخیراً اعلام شده مشترک است. این طراحی مطمئناً چشمگیر است ، با نسبتهای مشابه Ioniq 5. از آنجا که هر دو در یک پلت فرم جدید اختصاصی خودرو برقی ساخته شده اند ، انتظار می رود مشخصات مشابهی داشته باشند.

این طراحی مطمئناً چشمگیر است ، با نسبتهای مشابه Ioniq 5. از آنجا که هر دو در یک پلت فرم جدید اختصاصی اتومبیل الکتریکی ساخته شده اند ، انتظار می رود مشخصات مشابهی داشته باشند. انتظار می رود که کیا اواخر این ماه طی مراسمی مشخصات خودرو را اعلام کند و اگر چیزی شبیه Ioniq 5 باشد ، می تواند بسیار چشمگیر باشد.

کیا و هیوندای قبلاً خودروهای الکتریکی مشابهی داشته اند و خودروهای Kona و Niro EVS از یک پیشرانه مشترک برخوردار بوده اند. اما این دو وسیله نقلیه نسبتاً مشابه به نظر می رسند ، در حالی که به نظر می رسد که Ioniq 5 و EV6 تفاوت های چشمگیری دارند – خصوصاً در فضای داخلی که در زیر خواهیم دید.

در مقایسه با Ioniq 5 ، EV6 دارای شخصیت بسیار جسورانه تری است ، دارای یک سقف شناور مخروطی و یک طراحی داشبورد خاص .

کیا همچنین دو تصویر از فضای داخلی را منتشر کرد. در آنها ، ما می توانیم یک طراحی نسبتاً تمیز را ببینیم . یک صفحه عریض بزرگ وجود دارد که به دو قسمت تقسیم شده است (یکی با ابزار دقیق راننده که از طریق فرمان قابل مشاهده است و یک صفحه مرکزی با سیستم سرگرمی).

فضای داخلی بسیار متفاوت از Ioniq 5 است که بازتر و قابل تنظیم تر است و دارای داشبرد مستطیلی شکل است. ششمین خودرو برقی کیا از یک اهرم انتخاب دنده روی داشبورد یا کنسول چشم پوشی می کند ، در عوض دکمه انتخاب دنده را روی کنسول مرکزی انتخاب می کند ، که به نظر می رسد دکمه روشن بودن ماشین را نیز در خود جای داده است. برای دسترسی آسان به کنترل ها ، فرمان دارای چندین کلید است.

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید