ششمین خودرو برقی کیا رونمایی شد

نسل جدید

ششمین خودرو برقی کیا رونمایی شد

کیا اولین تصاویر از ششمین خودرو کاملاً الکتریکی خود را بر اساس پلت فرم وسایل نقلیه تمام الکتریکی مدولار هیوندای E-GMP منتشر کرد ، که با Ioniq 5 که اخیراً اعلام شده مشترک است. این طراحی مطمئناً چشمگیر است ، با نسبتهای مشابه Ioniq 5. از آنجا که هر دو در یک پلت فرم جدید اختصاصی خودرو برقی ساخته شده اند ، انتظار می رود مشخصات مشابهی داشته باشند.

این طراحی مطمئناً چشمگیر است ، با نسبتهای مشابه Ioniq 5. از آنجا که هر دو در یک پلت فرم جدید اختصاصی اتومبیل الکتریکی ساخته شده اند ، انتظار می رود مشخصات مشابهی داشته باشند. انتظار می رود که کیا اواخر این ماه طی مراسمی مشخصات خودرو را اعلام کند و اگر چیزی شبیه Ioniq 5 باشد ، می تواند بسیار چشمگیر باشد.

کیا و هیوندای قبلاً خودروهای الکتریکی مشابهی داشته اند و خودروهای Kona و Niro EVS از یک پیشرانه مشترک برخوردار بوده اند. اما این دو وسیله نقلیه نسبتاً مشابه به نظر می رسند ، در حالی که به نظر می رسد که Ioniq 5 و EV6 تفاوت های چشمگیری دارند – خصوصاً در فضای داخلی که در زیر خواهیم دید.

در مقایسه با Ioniq 5 ، EV6 دارای شخصیت بسیار جسورانه تری است ، دارای یک سقف شناور مخروطی و یک طراحی داشبورد خاص .

کیا همچنین دو تصویر از فضای داخلی را منتشر کرد. در آنها ، ما می توانیم یک طراحی نسبتاً تمیز را ببینیم . یک صفحه عریض بزرگ وجود دارد که به دو قسمت تقسیم شده است (یکی با ابزار دقیق راننده که از طریق فرمان قابل مشاهده است و یک صفحه مرکزی با سیستم سرگرمی).

فضای داخلی بسیار متفاوت از Ioniq 5 است که بازتر و قابل تنظیم تر است و دارای داشبرد مستطیلی شکل است. ششمین خودرو برقی کیا از یک اهرم انتخاب دنده روی داشبورد یا کنسول چشم پوشی می کند ، در عوض دکمه انتخاب دنده را روی کنسول مرکزی انتخاب می کند ، که به نظر می رسد دکمه روشن بودن ماشین را نیز در خود جای داده است. برای دسترسی آسان به کنترل ها ، فرمان دارای چندین کلید است.

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس