هیوندای توسان مدل PHEV برای ورود به بازار اروپا در بهار ۲۰۲۱ آماده است.

هیوندای رسما توسان تمام الکتریکی را برای بازار اروپا ، جایی که این خودرو از بهار ۲۰۲۱ (در مقایسه با تابستان ۲۰۲۱ در ایالات متحده) در دسترس خواهد بود ، رونمایی خواهد کرد و جزئیات بیشتری را ارائه داده است.

مشخصات فنی اساساً یکسان به نظر می رسد ، از جمله باتری ۱۳.۸ کیلووات ساعت و موتور الکتریکی ۶۶.۹ کیلووات که با یک موتور ۱.۶ لیتری و گیربکس شش سرعته اتوماتیک در کنار هم قرار گرفته‌اند. هیوندای انتظار دارد که این تنظیم حداکثر ۵۰ کیلومتر (۳۱ مایل) از برد الکتریکی WLTP را ارائه دهد – در مقایسه با نتیجه EPA که انتظار می رود ۲۸ مایل (۴۵ کیلومتر) باشد.

هیوندای توسان مدل PHEV , آماده برای ورود به بازار اروپا , بهار 2021

چگونگی برسی روند فروش Tucson PHEV بسیار جالب خواهد بود.

حجم فروش این مدل ممکن است بسیار قابل توجه باشد ، زیرا پرفروش ترین شاسی بلند هیوندای است. چندین گزینه برای انتخاب در بین مدل‌ها وجود دارد: بنزین و دیزل هیبریدی خفیف ، هیبریدی و هیبریدی پلاگین.

شرکت امیدوار است که مزیت در دسترس بودن اولیه بیشتر این مدل هیوندای نسبت به  از Toyota RAV4 Prime و Ford Escape PHEV در بازار فروش آن نیز تاثیرگذار باشد.

هیوندای توسان مدل PHEV , آماده برای ورود به بازار اروپا , بهار 2021

مشخصات هیوندای توسان PHEV:
  • انتظار می رود ۵۰ کیلومتر (۳۱ مایل) از برد الکتریکی WLTP باشد، پیش بینی می‌شود ۲۸ مایل (۴۵ کیلومتر) از برد الکتریکی EPA باشد، ارزیابی صرفه جویی در مصرف سوخت بیش از ۷۰ MPGe.
  • باتری ۱۳.۸ کیلووات ساعت، سیستم ۳۶۰ ولت ، باتری ۸۸ کیلووات.
  • تمام چرخ (یک وسیله نقلیه چهار چرخ متحرک (وسیله نقلیه AWD) به پیشرانه ای مجهز است که قادر به تأمین نیرو برای تمام چرخ های خود ، چه تمام وقت و چه بر اساس تقاضا است. متداول ترین اشکال درایو تمام چرخ ها عبارتند از: ۴ × ۴ (همچنین چهار چرخ متحرک و ۴ وات)
  • خروجی سیستم: ۲۶۱ اسب بخار (۲۶۵ PS) و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور، موتور بنزینی ۱.۶ لیتری توربوشارژ ، تزریق مستقیم (۱۸۰ اسب بخار / ۱۹۵ پوند-فوت) با گیربکس شش سرعته اتوماتیک به علاوه یک موتور الکتریکی ۶۶.۹ کیلووات / ۳۰۴ نیوتن متر (۲۲۴ پوند)
  • شارژر روی صفحه ۷.۲ کیلو وات (کمتر از دو ساعت برای شارژ مجدد سیستم)
  • به طور کلی ۵۵۸ لیتر برای چمدان با صندلی های بالا و تا ۱۷۳۷ لیتر با صندلی های تا شده
  • ظرفیت یدک کش (ترمز تریلی) / وزنه برداری: ۲۰۰۰ پوند (۹۰۷ کیلوگرم)، ظرفیت یدک کش (ترمز تریلر / وزنه برداری): ۱،۶۵۰ پوند (۷۴۸ کیلوگرم)

هیوندای توسان مدل PHEV , آماده برای ورود به بازار اروپا , بهار 2021

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید