نیسان به دنبال ساخت تایتان برقی جدید به کمک یک استارت آپ است


نیسان به دنبال ساخت تایتان برقی جدید به کمک یک استارت آپ کمتر شناخته شده در حوزه پیکاپ الکتریکی است و همچنین ایده‌های نوینی را دنبال می‌کند.

گفته می شود که نیسان در حال مذاکره با یک استارت آپ الکتریکی کمتر شناخته شده آمریکایی به نام هرکولس برای ساخت نسخه الکتریکی پیکاپ تایتان خود است.

 

نیسان به دنبال ساخت تایتان برقی جدید , کمک یک استارت آپ , حوزه پیکاپ الکتریکی

بلومبرگ گزارش داد که نیسان در حال مذاکره با وسایل نقلیه الکتریکی هرکولس است:

“این خودروساز ژاپنی در حال بررسی خرید پیشرانه الکتریکی باتری از استارت آپ وسایل نقلیه الکتریکی هرکولس برای پیکاپ تایتان است و همچنین به اشتراک گذاری قطعات پیکاپ استارت آپ را در یک همکاری استراتژیک آینده نگر در نظر دارد.”

مجموعه وسایل نقلیه الکتریکی هرکولس یک استارت آپ دو ساله است که در خارج از میشیگان واقع شده است. همچنین گزارش جدید می گوید هنوز هیچ توافقی با نیسان به امضا نرسیده است و لزوماً مذاکرات منجر به ایجاد یک تایتان الکتریکی نمی شود.

با توجه به اینکه شراکت کاری بین شرکت‌های بزرگ اتومبیل سازی بسیار رواج دارد، به عنوان مثال فورد با ریوین ، جنرال موتورز با نیکولا. این همکاری جدید بین یک خودروساز بزرگ مانند نیسان و یک استارت آپ ناشناخته پیکاپ الکتریکی در صنعت جدید نخواهد بود ، اگرچه احتمال این امر وجود دارد که معامله اخیر انجام نشود.

نیسان به دنبال ساخت تایتان برقی جدید , کمک یک استارت آپ , حوزه پیکاپ الکتریکی

 

اخیرا فروش پیکاپ نیسان تایتان در ایالات متحده کاهش یافته است و تنها بخش کوچکی از بازار پیکاپ غول پیکر در ایالات متحده را در دست دارد.

پیش بینی می‌شود که بخش تولید خودرو الکتریکی این شرکت به دنبال ایجاد یک تغییر و پیشرفت گسترده باشد و این خودروساز ژاپنی بتواند با استفاده از این مزیت رقابتی سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد.

این تغییر عمده می‌تواند به کمک یک استارت آپ نوظهور و مستعد رقم بخورد هرچند که بعضی وقوع این امر را چندان محتمل نمی‌دانند اما در نهایت شرکت ژاپنی نیسان به یک خلاقیت و حرکت رو به جلو در تایتان تمام الکتریکی خود نیاز‌مند است تا سهم بازار خود را به دست آورد.

نیسان به دنبال ساخت تایتان برقی جدید , کمک یک استارت آپ , حوزه پیکاپ الکتریکی

 

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس