تسلا مدل Y هفتاد درصد فروش خودرو برقی تسلا در آمریکا را خواهد داشت

تسلا مدل Y , هفتاد درصد فروش خودرو برقی , تسلا در آمریکا

این امکان وجود دارد که تسلا مدل Y در آینده ای نزدیک هفتاد درصد از فروش خودرو برقی تسلا در آمریکا را به خود اختصاص دهد.

در نمایشگاه تجاری اخیر که به صورت مجازی برگزار شد و طی بررسی های صورت گرفته در خلال آن مشخص شد که اخیراً  شرکت ها چه نوع گرایش هایی را در خرید مشتریان مشاهده می کنند. به عنوان یک تخمین تقریبی ، به نظر می رسد که حدود 70٪ از سفارشات آنها در بخش اتومبیل های برقی تسلا به  سفارش محصولات جانبی تسلا مدل Y و خدمات پس از فروش آن اختصاص یافته است.

تسلا مدل Y , هفتاد درصد فروش خودرو برقی , تسلا در آمریکا

گرچه این درصد بالا احتمالاً کمی بیشتر از انتظار بسیاری از ما است ، اما با بررسی روند ویژگی های محصول و نیازهای مشتریان منطقی به نظر می‌رسد.

سبک بدنه کراس اوور و شاسی بلند ها این روزها بسیار محبوبتر از مدل سدان در بین خریداران جدید است. علاوه بر این ، دامنه قیمت گذاری ها بسیار نزدیک بهم است اما مدل Y فضای باز بیشتری را به طور کلی و بخصوص در قسمت بار ارائه می دهد که این ویژگی البته ورود و خروج به داخل خودرو را راحتتر می‌کند. بعلاوه ، در حالی که به طور معمول تفاوت قابل توجهی در کیفیت رانندگی بین یک سدان و یک شاسی بلند در رده مشابه وجود دارد ، هر مصرف کننده ای که تجربه کافی رانندگی با هر دو مدل را دارد ، اظهار داشت که درایوهای مدل Y به طرز حیرت انگیزی شبیه به مدل 3 است – شما به سختی می توانید تفاوت  بین این دو را تشخیص دهید. این ویژگی به تنهایی یک مزیت واقعی را که معمولاً یک سدان نسبت به یک کراس اوور دارد ، کمرنگ میکند.

تسلا مدل Y , هفتاد درصد فروش خودرو برقی , تسلا در آمریکا

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، در چند سال گذشته حداقل چندین بار ذکر کرده است که انتظار دارد مدل Y در حجم بالاتری نسبت به مدل 3 ، مدل S و مدل X به فروش برسد. اگر این برآورد درست باشد این حجم فروش مطمئناً در ایالات متحده خواهد بود. اگر هم اکنون فرصت خرید یک مدل جدید خودرو برقی را داشتم با توجه به عملکرد مدل Y تسلا و میزان استقبال بالای مشتریان  تصور می کنم 99.9٪ احتمال دارد  این مدل محبوب را انتخاب کنم تا یک کراس اوور منحصر بفرد را با عملکرد و امکانات ویژه تجربه کنم.

تسلا مدل Y , هفتاد درصد فروش خودرو برقی , تسلا در آمریکا

پیشروترین خودروساز الکتریکی مانند همیشه شعار خود را ثابت می‌کند،  به راستی تسلا همه چیز را تغییر می دهد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس