هر آن‌چیزی که در مورد پیکاپ برقی هامر باید بدانید

پیکاپ برقی ، هامر ، تولید ، ویروس کرونا

پیکاپ برقی هامر

اطلاعاتی که از هامر منتشر شده تنها تا حدی است که به ما اجازه انتشار اطلاعات جزئی زیر را می‌دهد. پیکاپ برقی GMC Hummer ماه مه امسال رسما آغاز به شروع پروسه تولید خواهد کرد (که دستخوش همه‌گیری ویروس کرونا می‌شود)، اما در حال حاظر اطلاعات نسبتا کاملی در مورد این پیکاپ برقی در دست داریم. در این‌جا جزئیات منتشر شده در مورد آن‌چه احتمالاً نخستین پیکاپ برقی تولید جنرال موتورز است، ارائه شده است.

شروع تولید

GMC می‌گوید که مراحل تولیدی و آغاز به کار واحد پیکاپ کاملاً الکتریکی هامر در ماه مه شروع خواهد شد. قبل از اعلامیه آغاز به کار واحد پیکاپ برقی هامر، GMC اطلاعات محدود و برخی تصاویر تیزری را در خصوص شکل و تکنولوژی نهایی این پیکاپ برقی منتشر کرد (که برخی را در این مقاله خواهید دید). ما هنوز نمی‌دانیم با وجود شرایط همه‌گیری پیش‌آمده ویروس کرونا این شروع به کار و رونمایی شکل خواهد گرفت، بنابراین انتظار داریم که GMC جزئیات بیشتری را در اختیارمان قرار دهد.

پیکاپ برقی ، هامر ، تولید ، ویروس کرونا

مشخصات

در این بخش GMC از اعداد جزئیاتی را منتشر کرد. البته که همه مشخصات فنآوری این پیکاپ برقی هنوز به اطلاع عموم نرسیده، مثلا ما هیچ سرنخی در مورد دامنه این پیکاپ برقی نداریم به جز حدسیاتی که نسبت به ظرفیت باتری آن نسبت می‌دهیم.

مشخصاتی که  GMC منتشر نموده:
  • توان: 1000 اسب بخار
  • 11،500 پوند-فوت گشتاور برابر با 15،640 نیوتون متر
  • 0 تا 60 مایل در 3 ثانیه

این اعداد بسیار چشم‌گیر هستند اما نمی‌توانیم بدون داشتن فاکتورهای مهم قضاوت کنیم و باید فعلاً صبر داشته باشیم.

زمان‌بندی تولید

نخستین تحویل به مشتری پیکاپ برقی هامر برای پاییز سال 2021 پیش‌بینی شده است. این جدول زمانی احتمالا تأیید نهایی نیست، به این دلیل که تولید وسایل نقلیه الکتریک همواره با انواع محدودیت‌ها و مشکلات همراه است. ( از قبیل محدودیت‌های پیش آمده شیوع جهانی مربوط به ویروس کرونا یا  COVID.19)

مراحل تولید قرار است در کارخانه جنرال موتورز در کارخانه مرزی دیترویت‌ـ‌همترامک میشیگان انجام شود.

با این حال، در حال حاضر، هدف تولید که توسط GMC تعیین شده، پاییز سال 2021 میلادی اعلام شده است.

قیمت

از آن‌جایی که هیچ جزئیاتی در خصوص محصول نهایی اعلام نشده است، حدس اکثریت متخصصان این‌گونه است؛ اگر بخواهیم قیمت نهایی را با توجه به پیشینه تاریخی این برند و خودروهای الکتریکی پیش بینی کنیم، چیزی بین 80،000 تا 100،000 دلار به نظر درست می‌آید. البته که این‌ها حدس است.

ظاهر

از عکس‌های منتشر شده از GMC، InsideEvs طرح‌های رندر شده جمع آوری کرده است که تصویر کلی از این هامر را نشان می‌دهد.

پیکاپ برقی ، هامر ، تولید ، ویروس کرونا

و این همه آن چیزی بود که در مورد این هامر تازه فاش شده می‌دانیم و بررسی کردیم.

 

پیکاپ برقی ، هامر ، تولید ، ویروس کرونا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس