جنرال موتورز تا سال 2040 تمام برقی خواهد شد

تمام برقی

جنرال موتورز تا سال 2040 تمام برقی خواهد شد

پس از بیش از 100 سال به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل ICE (مرکز بین المللی اتومبیل عالی) در جهان ، جنرال موتورز برای پیوستن به انقلاب نوظهور خودروهای برقی آمادگی خود را اعلام کرده است. این خودروساز آمریکایی برای مقابله با انتشار گازهای گلخانه ای بیش از آنکه قادر به تولید آن باشد ، گام بلندی برداشته است. همین اواخر ، جنرال موتورز اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2040 کربن خنثی باشد (دیگر کربن تولید نکند) ، بیانیه ای جسورانه. امیدواریم فراتر از صحبت باشد. در زیر چگونگی برنامه ریزی جنرال موتورز برای دستیابی به این هدف سبز آورده شده است.

با وجود گسترش بازار خودروهای الکتریکی ، وسایل نقلیه ICE هنوز هم بر جاده ها تسلط دارند. یک تامین کننده بزرگ این وسایل نقلیه سنتی جنرال موتورز بوده و بوده است. شرکت بزرگ جنرال موتورز در سال 1908 تاسیس شد ، به یک شرکت چند ملیتی شناخته شده در سراسر جهان و به یک نام خانوادگی تبدیل شده است. با وجود مارک هایی مانند شورولت ، GMC و کادیلاک زیر چتر خود ، جنرال موتور همچنان بزرگترین تولید کننده خودرو در ایالات متحده است.

بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل

در حال حاضر برای باقی ماندن در راس یک بازار در حال تحول (و تغییر فرهنگ) که به طور فزاینده ای مشتاق مبارزه با تغییرات آب و هوایی است ، جنرال موتورز باید خود را سازگار کند. به نظر می رسد که با ورود دولت بایدن ، این خودروساز تغییر حالت داده است. جنرال موتورز اعلام کرده است که تا سال 2040 کربن خنثی خواهد شد(یعنی هیچ اتومبیل بنزینی تولید نخواهد کرد).

در واقع تغییر به سمت خنثی سازی کربن یک حرکت قابل احترام است ، مهم نیست که چقدر دیر به هدف بپیوندد. جنرال موتورز مانند رقیب خود فورد موتورز و سایر شرکت ها (در نهایت) ناچار به روی آوردن به سمت وسایل نقلیه الکتریکی می‌باشد.

ناوگان الکتریکی آینده جنرال موتورز جهت خنثی سازی کربن

جنرال موتورز 30 وسیله نقلیه الکتریکی جدید تا سال 2025  که با باتری Ultium  کار می کنند،معرفی می‌کند. این شامل نسخه های الکتریکی وسایل نقلیه جنرال موتورز مانند هامر تمام برقی است. این موج خودروهای برقی در واقع 40٪ از تولیدکنندگان خودرو را تشکیل می دهد.

سال 2040

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس