جنرال موتورز تا سال ۲۰۴۰ تمام برقی خواهد شد

پس از بیش از ۱۰۰ سال به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل ICE (مرکز بین المللی اتومبیل عالی) در جهان ، جنرال موتورز برای پیوستن به انقلاب نوظهور خودروهای برقی آمادگی خود را اعلام کرده است. این خودروساز آمریکایی برای مقابله با انتشار گازهای گلخانه ای بیش از آنکه قادر به تولید آن باشد ، گام بلندی برداشته است. همین اواخر ، جنرال موتورز اعلام کرد که قصد دارد تا سال ۲۰۴۰ کربن خنثی باشد (دیگر کربن تولید نکند) ، بیانیه ای جسورانه. امیدواریم فراتر از صحبت باشد. در زیر چگونگی برنامه ریزی جنرال موتورز برای دستیابی به این هدف سبز آورده شده است.

با وجود گسترش بازار خودروهای الکتریکی ، وسایل نقلیه ICE هنوز هم بر جاده ها تسلط دارند. یک تامین کننده بزرگ این وسایل نقلیه سنتی جنرال موتورز بوده و بوده است. شرکت بزرگ جنرال موتورز در سال ۱۹۰۸ تاسیس شد ، به یک شرکت چند ملیتی شناخته شده در سراسر جهان و به یک نام خانوادگی تبدیل شده است. با وجود مارک هایی مانند شورولت ، GMC و کادیلاک زیر چتر خود ، جنرال موتور همچنان بزرگترین تولید کننده خودرو در ایالات متحده است.

بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل

در حال حاضر برای باقی ماندن در راس یک بازار در حال تحول (و تغییر فرهنگ) که به طور فزاینده ای مشتاق مبارزه با تغییرات آب و هوایی است ، جنرال موتورز باید خود را سازگار کند. به نظر می رسد که با ورود دولت بایدن ، این خودروساز تغییر حالت داده است. جنرال موتورز اعلام کرده است که تا سال ۲۰۴۰ کربن خنثی خواهد شد(یعنی هیچ اتومبیل بنزینی تولید نخواهد کرد).

در واقع تغییر به سمت خنثی سازی کربن یک حرکت قابل احترام است ، مهم نیست که چقدر دیر به هدف بپیوندد. جنرال موتورز مانند رقیب خود فورد موتورز و سایر شرکت ها (در نهایت) ناچار به روی آوردن به سمت وسایل نقلیه الکتریکی می‌باشد.

ناوگان الکتریکی آینده جنرال موتورز جهت خنثی سازی کربن

جنرال موتورز ۳۰ وسیله نقلیه الکتریکی جدید تا سال ۲۰۲۵  که با باتری Ultium  کار می کنند،معرفی می‌کند. این شامل نسخه های الکتریکی وسایل نقلیه جنرال موتورز مانند هامر تمام برقی است. این موج خودروهای برقی در واقع ۴۰٪ از تولیدکنندگان خودرو را تشکیل می دهد.

سال 2040

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید