دایملر-بنز در حال بررسی خاتمه تولید خودروهای ICE (موتورهای احتراق داخلی) است

دایملر-بنز

دایملر-بنز در حال بررسی خاتمه تولید خودروهای ICE (موتورهای احتراق داخلی) است

ICE یا موتورهای احتراق داخلی ، متداول ترین وسایل نقلیه در جاده های ما هستند. با این حال ، با اقدامات فوری لازم جهت جلوگیری از سرعت بخشیدن به تغییرات آب و هوایی ، تمایل به تولید و استفاده از وسایل نقلیه ICE سریع تغییر می کند و به سمت وسایل نقلیه تمام الکتریکی سوق پیدا می‌کند.

پیش از این دایملر-بنز اعلام کرده بود که می خواهد ناوگان بدون دی اکسید کربن را تا سال 2039 راه اندازی کند ، اما گفته می شود این شرکت به دنبال پایان کار تولید زودهنگام ICE (موتور احتراق داخلی) است. مطابق اطلاعات جدید اهداف موقت برای وسایل نقلیه الکتریکی می تواند به توسعه بیشتر، مورد تجدید نظر قرار بگیرد. در این سناریوها ، مرسدس بنز می تواند صد محصول جدید اتومبیل های الکتریکی را بین پنج یا هشت سال زودتر ارائه دهد.

 خودروهای ICE (موتورهای احتراق داخلی)

قابل ذکر است ، جنرال موتورز اخیراً هدف فروش 100٪ خودروهای الکتریکی تا سال 2035 و فورد هدف 100٪ فروش وسایل نقلیه مسافری برقی را تا سال 2030 در اروپا تعیین کرده اند و اعلام جهانی پیرامون این موضوع صورت گرفته است.

طبق گزارشات منتشر شده اگر دایملر-بنز برنامه های الکتریکی خود را توسعه بدهد ، “نماد این تغییر سریع” می تواند نسل بعدی كلاس S باشد كه برای سال 2028 برنامه ریزی خواهد شد به بازار عرضه می‌شود. با این حساب این مدل احتمالاً فقط به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی در دسترس خواهد بود.

خاتمه تولید

طبق اطلاعات منتشر شده مراحل میانی قبلی برای فروش خودروهای برقی خالص و هیبریدهای پلاگین نیز می توانند به سمت توسعه بیشتر مورد تجدید نظر قرار بگیرند. در حال حاضر برنامه های موجود این است که 25٪ از فروش تا سال 2025 فروش خودروی پلاگین که در واقع  50٪ از کل فروش تا سال 2030 را شامل می‌شود. انتظار می‌رود با همان وسایل نقلیه الکتریکی حاشیه های سود بالایی را بدست آورند که تا سال 2030 از وسایل نقلیه ICE (دارای موتور احتراق داخلی) حاصل میشده است.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس