دایملر-بنز در حال بررسی خاتمه تولید خودروهای ICE (موتورهای احتراق داخلی) است

ICE یا موتورهای احتراق داخلی ، متداول ترین وسایل نقلیه در جاده های ما هستند. با این حال ، با اقدامات فوری لازم جهت جلوگیری از سرعت بخشیدن به تغییرات آب و هوایی ، تمایل به تولید و استفاده از وسایل نقلیه ICE سریع تغییر می کند و به سمت وسایل نقلیه تمام الکتریکی سوق پیدا می‌کند.

پیش از این دایملر-بنز اعلام کرده بود که می خواهد ناوگان بدون دی اکسید کربن را تا سال ۲۰۳۹ راه اندازی کند ، اما گفته می شود این شرکت به دنبال پایان کار تولید زودهنگام ICE (موتور احتراق داخلی) است. مطابق اطلاعات جدید اهداف موقت برای وسایل نقلیه الکتریکی می تواند به توسعه بیشتر، مورد تجدید نظر قرار بگیرد. در این سناریوها ، مرسدس بنز می تواند صد محصول جدید اتومبیل های الکتریکی را بین پنج یا هشت سال زودتر ارائه دهد.

 خودروهای ICE (موتورهای احتراق داخلی)

قابل ذکر است ، جنرال موتورز اخیراً هدف فروش ۱۰۰٪ خودروهای الکتریکی تا سال ۲۰۳۵ و فورد هدف ۱۰۰٪ فروش وسایل نقلیه مسافری برقی را تا سال ۲۰۳۰ در اروپا تعیین کرده اند و اعلام جهانی پیرامون این موضوع صورت گرفته است.

طبق گزارشات منتشر شده اگر دایملر-بنز برنامه های الکتریکی خود را توسعه بدهد ، “نماد این تغییر سریع” می تواند نسل بعدی کلاس S باشد که برای سال ۲۰۲۸ برنامه ریزی خواهد شد به بازار عرضه می‌شود. با این حساب این مدل احتمالاً فقط به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی در دسترس خواهد بود.

خاتمه تولید

طبق اطلاعات منتشر شده مراحل میانی قبلی برای فروش خودروهای برقی خالص و هیبریدهای پلاگین نیز می توانند به سمت توسعه بیشتر مورد تجدید نظر قرار بگیرند. در حال حاضر برنامه های موجود این است که ۲۵٪ از فروش تا سال ۲۰۲۵ فروش خودروی پلاگین که در واقع  ۵۰٪ از کل فروش تا سال ۲۰۳۰ را شامل می‌شود. انتظار می‌رود با همان وسایل نقلیه الکتریکی حاشیه های سود بالایی را بدست آورند که تا سال ۲۰۳۰ از وسایل نقلیه ICE (دارای موتور احتراق داخلی) حاصل میشده است.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید