می خواهید ماشین برقی بخرید؟ خوب ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود تا سال ۲۰۲۱  یعنی زمان طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید.

فروش ماشین برقی به آرامی افزایش می یابد زیرا مدل های متنوع و بیشتری در صحنه ظاهر می شوند. هرگز چنین انتخاب گسترده ای از مدل های با استعداد ، مطلوب ، از هر اندازه و تقریباً برای هر بودجه خرید خودرو وجود نداشته است.

مرسدس بنز ای-کیو-اس

    مرسدس بنز ای-کیو-اس در پیست نوربرگ

 

مرسدس بنز اس کلاس جدید ممکن است امسال کانون توجه سدان و ماشین های الکتریکی را به سرقت برده باشد ، اما سال آینده معادل الکتریکی آن ، ای-کیو-اس ، بدون شک بیشترین توجه را در بخش سدان جلب خواهد کرد (حتی در واقع یک هاچ بک خواهد بود). این به لطف ظاهر منحصر به فرد (برخلاف هر مرسدس دیگر) ، فناوری قابل پیش بینی و قابل توجهی (که برخی از آنها قبلاً در کلاس اس جدید نشان داده شده است) ، برد ۷۰۰+ کیلومتر (۴۳۵+ مایل) و شایعه یک نوع AMG (یعنی دارای قدرت بیشتر ، عملکرد بهتر و ویژگی های بیشتر هستند) در بازار خواهد بود.

کوپرا ال-بورن

کوپرا ال-بورن ۲۰۲۱

 

پس از برخی تأخیرها ، فولکس واگن سرانجام حمل و نقل  و رونمایی هاچ بک برقی آی دی.۳ خود را آغاز کرد ، اما اگر می خواهید نسخه ای کاملاً چشمگیرتر از همان اتومبیل داشته باشید ، ممکن است بخواهید منتظر کوپرا ال-بورن در سال آینده باشید. ال-بورن در همان کارخانه آی دی.۳ ساخته خواهد شد و مشخصات و ویژگی های آن دقیقا منعکس کننده فولکس واگن می باشد ، اگرچه این مدل کمی ارزان تر عرضه خواهد شد. ما دقیقا نمی دانیم که آیا این نسخه جدید دارای تمام ویژگی های آی دی.۳ هست یا خیر ، مثلا همان نمایشگر HUD پیش بینی شده که روی صفه نمایش پهن قرار داده شود، اما همچنان این نسخه یک خودرو الکتریکی  وسوسه انگیز در اروپا خواهد بود.

با طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی همچنان همراه باشید.

بخش نخست مقاله

بخش سوم مقاله

 

ایستگاه‌های شارژ

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید